Клієнти

about

Ми віримо в те, що сьогодні ключовим фактором успіху компанії на ринку є люди, які в ній працюють.

Ми також віримо в те, що такі загальнолюдські цінності, як повага, толерантність, поміркованість, пошук компромісу, креативне мислення, працелюбність, участь у прийнятті рішень та розподіл відповідальності є серед основних чинників, які сприяють формуванню та розвитку талантів.

Ми пишаємось тим, що на ринку України є така кількість компаній, які розділяють з нами такі цінності, обираючи нас, як бізнес-партнера.

Ми розуміємо, що кожна компанія є унікальною за своєю корпоративною культурою, підходами до роботи, методами управління. В зв’язку з цим для нас, як для бізнес-партнера з питань підбору талантів, основним завданням є не лише підібрати кандидата з необхідним набором професійних компетенцій, але є знайти саме ТОГО, словами наших Клієнтів: «НАШОГО» кандидата, який відповідає очікуванням компанії також і за особистісними якостями.

Серед наших Клієнтів – бізнеси різних розмірів та індустрій, від маленький компаній, що надають послуги у вузькому сегменті до лідерів ринку не лише в Україні, але і за її межами. Ми також працюємо з іноземними компаніями, які не мають представництв чи офісів в Україні.

Нас усіх поєднує одне – бажання йти вперед, долати перешкоди, знаходити нові рішення, зберігаючи при цьому стандарти якості роботи та загальнолюдські цінності.

Наші клієнти

Відгуки

tatyana Chalaya

Тетяна Чала

Grand Admiral Resort & SPA

Ми знайомі з AboutHR з 2015 року, коли ми замовляли навчання для персоналу відділу продажів. У 2016 і 2017 роках ми розширили наше співробітництво у зв’язку із потребою підбору працівників на дві ключові позиції – HR-менеджер та PR-менеджер. Обидві позиції були закриті в досить стислі строки – протягом 2-х місяців. Хотілося би підкреслити, що агентство ставилося до процесу відбору дуже відповідально, ретельно інформувало нас про перебіг відбору, забезпечувало постійний контакт із кандидатами та надавало якісний зворотній зв’язок нам як замовнику (стосовно тенденцій ринку та очікувань кандидатів). Ми будемо раді продовжити співробітництво та раді рекомендувати його та його керівника, пані Мар’яну Гринишин компаніям, що працюють на ринку HoReCa.

Більше

imgonline-com-ua-Resize-2e0ad5hTROnbGc

Юлія Ситнік

Mazars Ukraine

AboutHR є нашим надійним партнером з 2013 року. Завдяки співпраці з агентством ми вчасно отримуємо необхідні нам консультації з питань HR та значну допомогу у вирішенні питань з підбору персоналу. Особливо хотіли би відзначити підхід агентства до аналізу наших потреб, а також високу результативність роботи агентства навіть в умовах обмеженості строків. Нам дуже імпонує якість кандидатів, що надає агентство, вони завжди відповідають заявленим вимогам та нашим очікуванням щодо відповідності корпоративній культурі Mazars. Окрема подяка консультантам, які завжди доступні та ефективні, пропонуючи альтернативні рішення у складних ситуаціях, надаючи додаткову інформацію про ринок та сучасні тенденції. Для нашої компанії, де основний капітал – це люди, такі якості є надзвичайно важливими!

Більше

fetisova_karera

Юлія Фетісова

DLA Piper Ukraine

Ми співпрацюємо з AboutHR з квітня 2016 р., коли в нас постала потреба закрити складну вакансію шляхом прямого пошуку. На наш погляд, основними сильними сторонами AboutHR є професійність, оперативність, глибоке розуміння специфіки нашого бізнесу, гнучкість у підходах і якість сервісу під час проекту та по результатах. Завдяки роботі агентства були закриті вакансії і професійного персоналу (юристи, старші юристи) і адміністративного (асистенти) при тому, що більшість з них були специфічними, з індивідуальними вимогами як професійного, так і особистого характеру. Готова рекомендувати AboutHR до співпраці і навіть вже робила неодноразово це для наших клієнтів та колег.

Більше

close

Чому саме ми


Ми – не лише рекрутери, ми – радники з питань ринку праці для наших Клієнтів


Ми працюємо по всій території України, а також з Європою та США


Ми економимо десятки годин Вашого часу на пошук та оцінку кандидатів


Ми оцінюємо персональні якості та ключові мотиватори кожного кандидата


Ми маємо неодноразовий досвід успішного закриття вакансії з одного поданого кандидата


Ми дбаємо про репутацію наших Клієнтів

Дякуємо! Наші менеджери зв'яжуться з вами на рахунок кооперації