HeadHunting

Рекрутингове агентство AboutHR об’єднує консультантів, що спеціалізуються на прямому пошуку керівників, а також висококваліфікованого та вузькоспеціалізованого персоналу.

Ключові напрямки нашої спеціалізації це:

 • Керівні посади (генеральні, операційні, виконавчі директори, керівники філій в регіонах, керівники відділів та департаментів)
 • Фінанси (фінансові директори, фінансові менеджери, головні бухгалтери, бухгалтери, аудитори, менеджери аудиту, податкові консультанти)

 • Інженерні та технічні спеціальності (інженери, технологи, промислові дизайнери та ін.) 

 • Юриспруденція (керівники юридичних відділів, вузькоспеціалізовані юристи як для компаній, так і для юридичних фірм)

 • HR та рекрутинг (HR-директори, HR-менеджери, рекрутери, в тому числі ІТ-рекрутери)

 • Маркетинг та PR (керівники відділів маркетингу та PR, вузькоспеціалізовані спеціалісти такі, як SMM, бренд-менеджер, таргетолог, PR менеджер, продукт-менеджер та ін.)

 

 

AboutHR працює зі складними вакансіями і успішно закриває позиції рівня:

 • Директор

 • Бізнес-партнер

 • Керівник відділу

 • Лінійний менеджер

 • Старший/провідний спеціаліст

80% вакансій, з якими ми працюємо – це вакансії мінімум рівня керівника відділу.

Етапи роботи над вакансією

Ми дбаємо про інтереси наших Клієнтів.

Нашою основною метою у співпраці із Замовниками є не лише закриття вакансії. Ми виступаємо радниками з питань ринку праці. В ході пошуку ми допомагаємо нашим Клієнтам розуміти стратегію роботи із талантами. Ми не лише підбираємо Вам кандидатів, але й допомагаємо прийняти правильне рішення.

Нам довіряють.

Нашими Клієнтами є великий та середній бізнес. 70% наших Клієнтів – це міжнародні компанії, представлені в Україні, а також компанії в США та Європі. 30% складають прогресивні українські компанії та українські та іноземні старт-апи. 80% наших Клієнтів повертаються до нас з повторними запитами, 40% нових Замовників приходять до нас завдяки рекомендаціям.

Репутація Клієнта для нас на першому місці.

Ми маємо досвід у проведенні конфіденційних досліджень ринку. Метою яких є відкриття Замовнику детальної картини ринку певних спеціалістів та факторів, що можуть вплинути на майбутній підбір кандидатів.

Ми працюємо з різними регіонами України.

Використовуючи свої мережі контактів, бази кандидатів, а також найсучасніші інструменти підбору, ми маємо можливість успішно підбирати персонал не лише в Києві, але й у Львові, Одесі, Харкові та інших містах України.

Ми маємо понад 10 000 кандидатів у внутрішніх базах, що надає нам потенційну можливість оптимізувати швидкість пошуку кандидатів. Як правило, ми показуємо перших кандидатів Замовнику протягом 1,5-2 тижнів від початку пошуку.

 

 

Ми знаємо де шукати кандидатів та як зацікавити вашою вакансією.

В умовах пасивності з боку кандидатів ми користуємось методом прямого пошуку – ми не чекаємо поки кандидати відгукнуться на оголошену вакансію, ми ідентифікуємо потенційних кандидатів і знаходимо всі можливі дотичні, щоб вийти з ними на зв’язок в найкоротші строки.

Ми вміємо виявити та оцінити особистісні якості кандидата, необхідні для конкретного Працедавця.

Ми користуємось методиками проведення стандартизованих інтерв’ю, що допомагають з найбільшою вірогідністю правильно та об’єктивно оцінити досвід та потенціал кандидата.

Зрештою ми економимо десятки годин вашого часу на пошук потенційних кандидатів, перегляд стосів резюме, проведення співбесід, і визначення найкращих кандидатів.

Ми розмовляємо англійською мовою.

Наші консультанти володіють англійською мовою та вміють оцінити рівень знання мови кандидатів.

Чому саме ми


Ми – не лише рекрутери, ми – радники з питань ринку праці для наших Клієнтів


Ми працюємо по всій території України, а також з Європою та США


Ми економимо десятки годин Вашого часу на пошук та оцінку кандидатів


Ми оцінюємо персональні якості та ключові мотиватори кожного кандидата


Ми маємо неодноразовий досвід успішного закриття вакансії з одного поданого кандидата


Ми дбаємо про репутацію наших Клієнтів

Наші клієнти

Відгуки

tatyana Chalaya

Тетяна Чала

Grand Admiral Resort & SPA

Ми знайомі з AboutHR з 2015 року, коли ми замовляли навчання для персоналу відділу продажів. У 2016 і 2017 роках ми розширили наше співробітництво у зв’язку із потребою підбору працівників на дві ключові позиції – HR-менеджер та PR-менеджер. Обидві позиції були закриті в досить стислі строки – протягом 2-х місяців. Хотілося би підкреслити, що агентство ставилося до процесу відбору дуже відповідально, ретельно інформувало нас про перебіг відбору, забезпечувало постійний контакт із кандидатами та надавало якісний зворотній зв’язок нам як замовнику (стосовно тенденцій ринку та очікувань кандидатів). Ми будемо раді продовжити співробітництво та раді рекомендувати його та його керівника, пані Мар’яну Гринишин компаніям, що працюють на ринку HoReCa.

Більше

imgonline-com-ua-Resize-2e0ad5hTROnbGc

Юлія Ситнік

Mazars Ukraine

AboutHR є нашим надійним партнером з 2013 року. Завдяки співпраці з агентством ми вчасно отримуємо необхідні нам консультації з питань HR та значну допомогу у вирішенні питань з підбору персоналу. Особливо хотіли би відзначити підхід агентства до аналізу наших потреб, а також високу результативність роботи агентства навіть в умовах обмеженості строків. Нам дуже імпонує якість кандидатів, що надає агентство, вони завжди відповідають заявленим вимогам та нашим очікуванням щодо відповідності корпоративній культурі Mazars. Окрема подяка консультантам, які завжди доступні та ефективні, пропонуючи альтернативні рішення у складних ситуаціях, надаючи додаткову інформацію про ринок та сучасні тенденції. Для нашої компанії, де основний капітал – це люди, такі якості є надзвичайно важливими!

Більше

fetisova_karera

Юлія Фетісова

DLA Piper Ukraine

Ми співпрацюємо з AboutHR з квітня 2016 р., коли в нас постала потреба закрити складну вакансію шляхом прямого пошуку. На наш погляд, основними сильними сторонами AboutHR є професійність, оперативність, глибоке розуміння специфіки нашого бізнесу, гнучкість у підходах і якість сервісу під час проекту та по результатах. Завдяки роботі агентства були закриті вакансії і професійного персоналу (юристи, старші юристи) і адміністративного (асистенти) при тому, що більшість з них були специфічними, з індивідуальними вимогами як професійного, так і особистого характеру. Готова рекомендувати AboutHR до співпраці і навіть вже робила неодноразово це для наших клієнтів та колег.

Більше

close

Дякуємо! Наші менеджери зв'яжуться з вами

Дякуємо! Наші менеджери зв'яжуться з вами на рахунок кооперації