Послуги

req

HeadHunting

Рекрутингове агентство AboutHR об’єднує консультантів, що спеціалізуються на прямому пошуку керівників, а також висококваліфікованого та вузькоспеціалізованого персоналу.

Ключові напрямки нашої спеціалізації це:

 • Керівні посади (генеральні, операційні, виконавчі директори, керівники філій в регіонах, керівники відділів та департаментів)
 • Фінанси (фінансові директори, фінансові менеджери, головні бухгалтери, бухгалтери, аудитори, менеджери аудиту, податкові консультанти)

 • Інженерні та технічні спеціальності (інженери, технологи, промислові дизайнери та ін.) 

 • Юриспруденція (керівники юридичних відділів, вузькоспеціалізовані юристи як для компаній, так і для юридичних фірм)

 • HR та рекрутинг (HR-директори, HR-менеджери, рекрутери, в тому числі ІТ-рекрутери)

 • Маркетинг та PR (керівники відділів маркетингу та PR, вузькоспеціалізовані спеціалісти такі, як SMM, бренд-менеджер, таргетолог, PR менеджер, продукт-менеджер та ін.)

 

 

AboutHR працює зі складними вакансіями і успішно закриває позиції рівня:

 • Директор

 • Бізнес-партнер

 • Керівник відділу

 • Лінійний менеджер

 • Старший/провідний спеціаліст

80% вакансій, з якими ми працюємо – це вакансії мінімум рівня керівника відділу.

Етапи роботи над вакансією

Ми дбаємо про інтереси наших Клієнтів.

Нашою основною метою у співпраці із Замовниками є не лише закриття вакансії. Ми виступаємо радниками з питань ринку праці. В ході пошуку ми допомагаємо нашим Клієнтам розуміти стратегію роботи із талантами. Ми не лише підбираємо Вам кандидатів, але й допомагаємо прийняти правильне рішення.

Нам довіряють.

Нашими Клієнтами є великий та середній бізнес. 70% наших Клієнтів – це міжнародні компанії, представлені в Україні, а також компанії в США та Європі. 30% складають прогресивні українські компанії та українські та іноземні старт-апи. 80% наших Клієнтів повертаються до нас з повторними запитами, 40% нових Замовників приходять до нас завдяки рекомендаціям.

Репутація Клієнта для нас на першому місці.

Ми маємо досвід у проведенні конфіденційних досліджень ринку. Метою яких є відкриття Замовнику детальної картини ринку певних спеціалістів та факторів, що можуть вплинути на майбутній підбір кандидатів.

Ми працюємо з різними регіонами України.

Використовуючи свої мережі контактів, бази кандидатів, а також найсучасніші інструменти підбору, ми маємо можливість успішно підбирати персонал не лише в Києві, але й у Львові, Одесі, Харкові та інших містах України.

Ми маємо понад 10 000 кандидатів у внутрішніх базах, що надає нам потенційну можливість оптимізувати швидкість пошуку кандидатів. Як правило, ми показуємо перших кандидатів Замовнику протягом 1,5-2 тижнів від початку пошуку.

 

 

Ми знаємо де шукати кандидатів та як зацікавити вашою вакансією.

В умовах пасивності з боку кандидатів ми користуємось методом прямого пошуку – ми не чекаємо поки кандидати відгукнуться на оголошену вакансію, ми ідентифікуємо потенційних кандидатів і знаходимо всі можливі дотичні, щоб вийти з ними на зв’язок в найкоротші строки.

Ми вміємо виявити та оцінити особистісні якості кандидата, необхідні для конкретного Працедавця.

Ми користуємось методиками проведення стандартизованих інтерв’ю, що допомагають з найбільшою вірогідністю правильно та об’єктивно оцінити досвід та потенціал кандидата.

Зрештою ми економимо десятки годин вашого часу на пошук потенційних кандидатів, перегляд стосів резюме, проведення співбесід, і визначення найкращих кандидатів.

Ми розмовляємо англійською мовою.

Наші консультанти володіють англійською мовою та вміють оцінити рівень знання мови кандидатів.

Дякуємо! Наші менеджери зв'яжуться з вами на рахунок кооперації