Рекрутинг

Рекрутинг висококваліфікованого та вузькоспеціалізованого персоналу

AboutHR підбирає для своїх Клієнтів висококваліфікованих спеціалістів у сфері фінансів, юриспруденції, маркетингу,
управлінні персоналом, логістики. Також закриваємо вакансії інженерів, промислових дизайнерів, спеціалістів для виробництва.

Рекрутингове агентство AboutHR об’єднує консультантів, що спеціалізуються на підборі висококваліфікованого та вузькоспеціалізованого персоналу.

Рекрутинг: послуги спеціалістів AboutHR

Ключові напрямки нашої спеціалізації це:

  • Фінанси (фінансові директори, фінансові менеджери, головні бухгалтери, бухгалтери, аудитори, менеджери аудиту, податкові консультанти)
  • Інженерні та технічні спеціальності (інженери, технологи, промислові дизайнери та ін.) 

  • Юриспруденція (керівники юридичних відділів, вузькоспеціалізовані юристи як для компаній, так і для юридичних фірм)

  • HR та рекрутинг (HR-директори, HR-менеджери, рекрутери, в тому числі ІТ рекрутинг)

  • Маркетинг та PR (керівники відділів маркетингу та PR, вузькоспеціалізовані спеціалісти такі, як SMM, бренд-менеджер, таргетолог, PR менеджер, продукт-менеджер та ін.)

Пошук персоналу для компаній різних сфер діяльності

AboutHR працює зі складними вакансіями і успішно закриває позиції рівня:

  • Керівник відділу

  • Лінійний менеджер

  • Старший/провідний спеціаліст

80% вакансій, з якими ми працюємо – це вакансії мінімум рівня лінійного менеджера.

Рекрутинг: етапи роботи над вакансією

етапи рекрутингу

Ми дбаємо про інтереси наших Клієнтів.

Нашою основною метою у співпраці із Замовниками є не лише закриття вакансії. Ми виступаємо радниками з питань ринку праці. В ході пошуку ми допомагаємо нашим Клієнтам розуміти стратегію роботи із талантами. Ми не лише підбираємо Вам кандидатів, але й допомагаємо прийняти правильне рішення.

Нам довіряють.

Нашими Клієнтами є великий та середній бізнес. 70% наших Клієнтів – це міжнародні компанії, представлені в Україні, а також компанії в США та Європі. 30% складають прогресивні українські компанії та українські та іноземні старт-апи. 80% наших Клієнтів повертаються до нас з повторними запитами, 40% нових Замовників приходять до нас завдяки рекомендаціям.

Репутація Клієнта для нас на першому місці.

Ми маємо досвід у проведенні конфіденційних досліджень ринку, метою яких є відкриття Замовнику детальної картини ринку певних спеціалістів та факторів, що можуть вплинути на майбутній підбір персоналу.

Рекрутинг у різних регіонах України.

Використовуючи свої мережі контактів, бази кандидатів, а також найсучасніші інструменти підбору, ми маємо можливість успішно підбирати персонал та надавати рекрутингові послуги не лише в Києві, але й у Львові, Одесі, Харкові та інших містах України.

Ми маємо понад 10 000 кандидатів у внутрішніх базах, що надає нам потенційну можливість оптимізувати швидкість пошуку спеціалістів. Як правило, ми показуємо перших кандидатів Замовнику протягом 1,5-2 тижнів від початку пошуку.

 

рекрутинг, рекрутингові послуги

Ми знаємо де шукати кандидатів та як зацікавити вашою вакансією.

В умовах пасивності з боку спеціалістів, ми користуємось методом прямого пошуку – ми не чекаємо поки кандидати відгукнуться на оголошену вакансію, ми ідентифікуємо потенційних працівників і знаходимо всі можливі дотичні, щоб вийти з ними на зв’язок в найкоротші строки.

Ми вміємо виявити та оцінити особистісні якості фахівця, необхідні для конкретного Працедавця.

Ми користуємось методиками проведення стандартизованих інтерв’ю, що допомагають з найбільшою вірогідністю правильно та об’єктивно оцінити досвід та потенціал спеціаліста.

Зрештою ми економимо десятки годин вашого часу на пошук потенційних працівників, перегляд стосів резюме, проведення співбесід, і визначення найкращих спеціалістів.

Рекрутинг англійською мовою.

Наші консультанти володіють англійською мовою та вміють оцінити рівень знання мови фахівців.

Чому саме ми

recruitment

Ми – не лише рекрутери, ми – радники з питань ринку праці для наших Клієнтів

recruiting

Ми працюємо по всій території України, а також з Європою та США

HR

Ми економимо десятки годин Вашого часу на пошук та оцінку кандидатів

staff search

Ми оцінюємо персональні якості та ключові мотиватори кожного кандидата

recruiting agency

Ми маємо неодноразовий досвід успішного закриття вакансії з одного поданого кандидата

HR company Ukraine

Ми дбаємо про репутацію наших Клієнтів

Наші клієнти

Відгуки

2018-04-23 18.31.18 Ірина Бундига

Dyckerhoff-Ukraine

Ми звернулися до рекрутингового агентства AboutHR у зв’язку з пошуком кандидатів на вакансію Внутрішнього аудитора в кінці вересня 2017 року. За чотири місяці пошуку вакансія була успішно закрита завдяки наполегливості та відкритості консультанта Юлії Дутко до зворотного зв’язку. Дякуючи роботі та зусиллям, які приклала Юлія, компанія Dyckerhoff мала змогу подивитися на ринок кандидатів в сфері аудиту, проаналізувати його та визначитися з тим, який саме кандидат необхідний компанії на даному етапу розвитку. Я можу рекомендувати рекрутингове агентство AboutHR, як надійного партнера, що прислухається до клієнта, здійснює оперативний та кваліфікований підбір персоналу. Була рада знайомству! І до наступної співпраці!

Більше

andriana11-1-e1478804022026427 Андріана Кульчицька

Kulchytskyy, Kulakov & Bidniahin

Необхідність звернутись до професійного рекрутингового агентства була викликана безрезультатним самостійним пошуком юридичного секретаря в команду адвокатського об’єднання. Працівниками агентства було запропоновано різні підходи у виборі кандидатів, підготовлено запитання до кандидатів, ситуативні завдання, надано консультації щодо основних принципів проведення співбесіди. “AboutHR” опрацювало близько 130 кандидатів, провело близько сорока первинних розмов з кандидатами, 12 кандидатів було рекомендовано на співбесіду. Оперативність, професійність, спрямованість на індивідуальні потреби - це риси консультантів «AboutHR». Рекомендуємо агентство, як команду професіоналів, які допоможуть знайти у вашу команду саме вашу людину.

Більше

imgonline-com-ua-Resize-KU5n3LN72niyro Олена Терзінова

Infopulse

Наша співпраця з AboutHR розпочалась в січні 2017 року. На той час ми витрачали значні зусилля на розвиток львівського офісу, що вимагало наявності надійного партнера зі знанням локальної інфраструктури та специфіки, яким і став для нас AboutHR. Додатково ми отримали значну підтримку з рекрутингу у Києві. За час нашої співпраці агентство успішно закрило такі вакансії, як .Net та Android Developers, Security Specialist, MS DevOps Engineer. Перевагою AboutHR є те, що вони мають досвід і базу кандидатів у багатьох бізнес-сегментах. Наприклад, завдяки досвіду агентства у сфері фінансів та аудиту, вони дуже швидко та точно знайшли фахівця на унікальну для Infopulse посаду - «Internal Controls Manager». Можу відзначити загальну оперативність роботи агентства, як в процесі узгодження вимог до вакансій, так і в процесі пошуку, презентації кандидатів, організації інтерв’ю. Комунікації були дуже комфортними. Ми вельми задоволені нашим партнерством та сподіваємось на довгострокову співпрацю з AboutHR.

Більше

George Asmankin Єгор Асманкін

SoftServe

Від імені компанії SoftServe мені було доручено спілкування з AboutHR в ході аналізу ринку маркетологів в ряді міст України, Польщі та Болгарії. В результаті проведеної роботи, ми були абсолютно задоволені отриманою інформацією. Дослідження висвітило усю інформацію, яка була необхідна! Добре розписані важливі деталі з приводу ринку спеціалістів у кожному місті. Окрім цього була згадана специфіка, яка притаманна кожній з локацій. Огляд покриває усі необхідні позиції та суміжні ланки бізнесу та дає хороше розуміння різниці діапазонів заробітних плат. Дуже вам дякуємо за добре пророблену роботу. Обов’язково звернемося до вас, у разі виникнення потреби у такого роду інформації у майбутньому!

Більше

tatyana Chalaya Тетяна Чала

Grand Admiral Resort & SPA

Ми знайомі з AboutHR з 2015 року, коли ми замовляли навчання для персоналу відділу продажів. У 2016 і 2017 роках ми розширили наше співробітництво у зв’язку із потребою підбору працівників на дві ключові позиції – HR-менеджер та PR-менеджер. Обидві позиції були закриті в досить стислі строки – протягом 2-х місяців. Хотілося би підкреслити, що агентство ставилося до процесу відбору дуже відповідально, ретельно інформувало нас про перебіг відбору, забезпечувало постійний контакт із кандидатами та надавало якісний зворотній зв’язок нам як замовнику (стосовно тенденцій ринку та очікувань кандидатів). Ми будемо раді продовжити співробітництво та раді рекомендувати його та його керівника, пані Мар’яну Гринишин компаніям, що працюють на ринку HoReCa.

Більше

imgonline-com-ua-Resize-2e0ad5hTROnbGc Юлія Ситнік

Mazars Ukraine

AboutHR є нашим надійним партнером з 2013 року. Завдяки співпраці з агентством ми вчасно отримуємо необхідні нам консультації з питань HR та значну допомогу у вирішенні питань з підбору персоналу. Особливо хотіли би відзначити підхід агентства до аналізу наших потреб, а також високу результативність роботи агентства навіть в умовах обмеженості строків. Нам дуже імпонує якість кандидатів, що надає агентство, вони завжди відповідають заявленим вимогам та нашим очікуванням щодо відповідності корпоративній культурі Mazars. Окрема подяка консультантам, які завжди доступні та ефективні, пропонуючи альтернативні рішення у складних ситуаціях, надаючи додаткову інформацію про ринок та сучасні тенденції. Для нашої компанії, де основний капітал – це люди, такі якості є надзвичайно важливими!

Більше

fetisova_karera Юлія Фетісова

DLA Piper Ukraine

Ми співпрацюємо з AboutHR з квітня 2016 р., коли в нас постала потреба закрити складну вакансію шляхом прямого пошуку. На наш погляд, основними сильними сторонами AboutHR є професійність, оперативність, глибоке розуміння специфіки нашого бізнесу, гнучкість у підходах і якість сервісу під час проекту та по результатах. Завдяки роботі агентства були закриті вакансії і професійного персоналу (юристи, старші юристи) і адміністративного (асистенти) при тому, що більшість з них були специфічними, з індивідуальними вимогами як професійного, так і особистого характеру. Готова рекомендувати AboutHR до співпраці і навіть вже робила неодноразово це для наших клієнтів та колег.

Більше

close

Ірина Бундига

DLA Piper Ukraine

Дякуємо! Наші менеджери зв'яжуться з вами

Дякуємо! Наші менеджери зв'яжуться з вами на рахунок кооперації