Java Developer

Java входить в число найбільш популярних мов програмування. Він з'явився в 1995 році, але як і раніше активно використовується в створенні мобільних і настільних веб-додатків, хмарних сховищ, програмного забезпечення. Додатки на Java можна відшукати багато де: від "розумної" техніки для дому до трейдингових систем. Здійснюючи пошук Java-програміста, необхідно враховувати, що попит на розробників Java весь час зростає і чим більше досвіду вимагає вакансія, тим важче її закрити.

Java входить в число найбільш популярних мов програмування. Він з’явився в 1995 році, але як і раніше активно використовується в створенні мобільних і настільних веб-додатків, хмарних сховищ, програмного забезпечення. Додатки на Java можна відшукати багато де: від “розумної” техніки для дому до трейдингових систем. Здійснюючи пошук Java-програміста, необхідно враховувати, що попит на розробників Java весь час зростає і чим більше досвіду вимагає вакансія, тим важче її закрити.

Якщо будете вести підбір Java Developer, особливо рівня сіньйор, самостійно, це займе тривалий час. Ви заощадите його, звернувшись до рекрутингової агенції AboutHR. Переклавши пошук Java-розробника на наші плечі, ви дуже скоро запросіть на співбесіду першого кандидата.

Професіонали по залученню на роботу

Наша компанія має багатий досвід в підборі рідкісних фахівців, проте саме IТ-рекрутинг є пріоритетним напрямком AboutHR. Пошук Java-розробників ведемо в Україні і (за вашим бажанням) в країнах:

 • Польща;
 • Білорусь;
 • Сербія;
 • Туреччина;
 • Вірменія;
 • Грузія і т.д.

У перерахованих державах існує формат діяльності на кшталт ФОП в нашій країні. Фінансові очікування кандидатів на посаду Java Developer знаходяться на орієнтовно тому ж рівні, що і в Україні, можливо, трохи вище (в Польщі), а в деяких країнах можуть бути і нижче (Вірменія, Грузія). Водночас розширивши географію пошуку, ви отримуєте шанс швидше закрити вакансію. Ви можете співпрацювати з Java Web Developer з інших країн, якщо у вашій компанії передбачений віддалений формат роботи.

Професіоналізм – головний критерій

Проводячи співбесіду з кандидатами, зацікавленими у співпраці з вами, даємо оцінку їх hard і soft skills. Враховуємо, що Java-розробник в сучасних реаліях повинен розбиратися в ряді технологій, серед яких:

 • шаблони проектування;
 • алгоритми структури даних;
 • об’єктноорієнтоване програмування;
 • XML;
 • системи управління базами даних (SQL, MySQL, PostgreSQL);
 • стандарти JDBC & Hibernate;
 • основи Unit-тестування;
 • архітектурний шаблон Model-View-Controller – скорочено MVC;
 • фреймворк Spring;
 • Git & GitHub і т.д.

Для будь-якого Java Web Developer (навіть початкового рівня) важливе знання основ машинної математики, умовних, циклічних, логічних конструкцій, списків і т.д.

Наші принципи роботи

Перш ніж проводити пошук кандидатів, зацікавлених в посаді Java Developer в вашої компанії, ми попросимо і вас відповісти на деякі питання. Вони стосуються нюансів діяльності організації, принципів роботи, складу команди, специфіки проекту, цілей і завдань, які належить вирішувати новому співробітнику. З’ясуємо ваші бажані і критичні вимоги до майбутнього фахівця. Маючи в своєму розпорядженні цією інформацією, ми зможемо більш якісно здійснити комунікацію з потенційними кандидатами, зацікавити їх роботою саме у вашій компанії, а також провести скринінг резюме зацікавленого кандидата, в ході якого визначити його відповідність вашому бюджету і очікуванням.

Крім перерахованого вище, проводимо оцінку soft skills. Це набір якостей претендента, які безпосередньо не пов’язані з посадою Java Developer. До них відносяться: комунікативні навички, вміння працювати в команді та інші особистісні характеристики, які будуть для вас важливі. Також визначаємо мотивацію потенційного співробітника.

З огляду на досвід і професіоналізм наших рекрутерів, їх вміння спілкуватися з кандидатами, протягом тижня після укладення договору направимо до вас перших зацікавлених кандидатів. Середні терміни закриття вакансії у нас складають 3-6 тижнів. Протягом цього періоду направляємо до замовника 4-10 кандидатів на розгляд. Одночасно в 5-7% закриваємо вакансію першим зацікавленим кандидатом, спрямованим на співбесіду.

Період пошуку залежить від вашого бюджету і вимог, які ви маєте до майбутнього Java Developer. Заповнюйте форму на сайті або телефонуйте нам за контактним номером – після уточнення деталей, підписання договору та інтерв’ю, що дозволяє встановити ваші побажання, ми відразу приступимо до підбору Java-програміста для вас. 

Чому саме ми

recruitment

Ми – не лише рекрутери, ми – радники з питань ринку праці для наших Клієнтів

recruiting

Ми працюємо по всій території України та Польщі, а також з Європою та США

HR

Ми економимо десятки годин Вашого часу на пошук та оцінку кандидатів

staff search

Ми оцінюємо персональні якості та ключові мотиватори кожного кандидата

recruiting agency

Ми маємо неодноразовий досвід успішного закриття вакансії з одного поданого кандидата

HR company Ukraine

Ми дбаємо про репутацію наших Клієнтів

Наші клієнти

Відгуки

unnamed

Директор, Fox Media Ukraine

Я шукав перших співробітників для компанії. В дуже малу компанію завжди важко знайти хорошого девелопера високого рівня. Я вирішив звернутися в AboutHR і залишився дуже задоволений. Комунікація і результат на найвищому рівні. Незабаром звернусь за допомогою ще раз, а також і надалі.

humenyuk 1

Керівник відділу рекрутингу, Infopulse

Infopulse співпрацює з агентством AboutHR більше, ніж 3 роки. Працювали з AboutHR над різноманітними технічними та не-технічними вакансіями. За роки співпраці команда AboutHR продемонструвала високий рівень професіоналізму, починаючи від збору вимог і закінчуючи підтримкою в процесі обговорення умов з кандидатами на фінальних стадіях. AboutHR є нашим довіреним рекрутинговим партнером. Вони повністю розуміють потреби Клієнта та знають як знайти найбільш підходящих талантів на ринку. Якість відібраних кандидатів та швидкість підбору завжди на найвищому рівні. AboutHR проводить прескріни з кожним кандидатом, якого вони вам надсилають, відповідно ви отримуєте мотивованих кандидатів готових до технічної оцінки. Команда та менеджмент AboutHR є дуже клієнто-орієнтованими, гнучкими та легкими у спілкуванні. Вони дуже делікатні та уважні в комунікаціях, завжди дотримуються дедлайнів, націлені на результат. Якщо ви шукаєте надійного партнера, AboutHR заслуговує моїх найкращих рекомендацій. Переконана, ваша співпраця буде ефективною та тривалою.

photo_2020-09-25_10-33-06

Директор ТОВ «ХЕЛЛЕНІКА-УКРАЇНА»

Компанія «ХЕЛЛЕНІКА-УКРАЇНА» висловлює подяку рекрутинговому агентству «AboutHR» за оперативний і якісний підбір персоналу для нашої компанії. Хочемо відзначити, що перевагою компанії/агентства «AboutHR» є індивідуальний підхід до вимог клієнта, вміння швидко орієнтуватись у нестандартних ситуаціях, оперативність у виконанні поставлених завдань і високий рівень компетентності в своїй справі. Компанія «ХЕЛЛЕНІКА-УКРАЇНА» високо цінує результати співпраці з компанією, може охарактеризувати її як надійного партнера. Ми раді рекомендувати рекрутингове агентство «AboutHR» в якості компетентного і надійного партнера в області підбору персоналу.

Зауваження 2020-03-25 121243

CTO, Atola

Коли у нас в Атолі з'явилася вакансія Senior Hardware Engineer з високими вимогами, стало зрозуміло, що без зовнішньої допомоги нам не впоратися. Через специфіку вакансії, кандидатів було дуже мало, тому я почав вибирати HR-агентство для допомоги. AboutHR виявилися чуйними і гнучкими щодо умов співпраці. Далі все запустилось дуже динамічно, і кількість кандидатів перетворилося в постійний потік. Практично кожен день був хтось, чиї резюме і приклади робіт розглядалися віддалено. Рекрутер AboutHR дивовижним способом регулярно знаходив нових людей з 5+ і 10+ роками досвіду. Спілкування на всіх стадіях йшло гладко: прагнення зрозуміти, швидка реакція на запитання або запити, регулярна взаємодопомога. В результаті ми закрили вакансію за три тижні, що виявилося вище моїх очікувань. Буду радий співпраці в майбутньому! Спасибі вам, Маріанна і Ігор!

2018-04-23 18.31.18

Старший менеджер з персоналу, Dyckerhoff-Ukraine

Ми звернулися до рекрутингового агентства AboutHR у зв’язку з пошуком кандидатів на вакансію Внутрішнього аудитора в кінці вересня 2017 року. За чотири місяці пошуку вакансія була успішно закрита завдяки наполегливості та відкритості консультанта Юлії Дутко до зворотного зв’язку. Дякуючи роботі та зусиллям, які приклала Юлія, компанія Dyckerhoff мала змогу подивитися на ринок кандидатів в сфері аудиту, проаналізувати його та визначитися з тим, який саме кандидат необхідний компанії на даному етапу розвитку. Я можу рекомендувати рекрутингове агентство AboutHR, як надійного партнера, що прислухається до клієнта, здійснює оперативний та кваліфікований підбір персоналу. Була рада знайомству! І до наступної співпраці!

andriana11-1-e1478804022026427

Партнер, Kulchytskyy, Kulakov & Bidniahin

Необхідність звернутись до професійного рекрутингового агентства була викликана безрезультатним самостійним пошуком юридичного секретаря в команду адвокатського об’єднання. Працівниками агентства було запропоновано різні підходи у виборі кандидатів, підготовлено запитання до кандидатів, ситуативні завдання, надано консультації щодо основних принципів проведення співбесіди. “AboutHR” опрацювало близько 130 кандидатів, провело близько сорока первинних розмов з кандидатами, 12 кандидатів було рекомендовано на співбесіду. Оперативність, професійність, спрямованість на індивідуальні потреби - це риси консультантів «AboutHR». Рекомендуємо агентство, як команду професіоналів, які допоможуть знайти у вашу команду саме вашу людину.

imgonline-com-ua-Resize-KU5n3LN72niyro

Керівник відділу рекрутингу, Infopulse

Наша співпраця з AboutHR розпочалась в січні 2017 року. На той час ми витрачали значні зусилля на розвиток львівського офісу, що вимагало наявності надійного партнера зі знанням локальної інфраструктури та специфіки, яким і став для нас AboutHR. Додатково ми отримали значну підтримку з рекрутингу у Києві. За час нашої співпраці агентство успішно закрило такі вакансії, як .Net та Android Developers, Security Specialist, MS DevOps Engineer. Перевагою AboutHR є те, що вони мають досвід і базу кандидатів у багатьох бізнес-сегментах. Наприклад, завдяки досвіду агентства у сфері фінансів та аудиту, вони дуже швидко та точно знайшли фахівця на унікальну для Infopulse посаду - «Internal Controls Manager». Можу відзначити загальну оперативність роботи агентства, як в процесі узгодження вимог до вакансій, так і в процесі пошуку, презентації кандидатів, організації інтерв’ю. Комунікації були дуже комфортними. Ми вельми задоволені нашим партнерством та сподіваємось на довгострокову співпрацю з AboutHR.

George Asmankin

Координатор інновацій, SoftServe

Від імені компанії SoftServe мені було доручено спілкування з AboutHR в ході аналізу ринку маркетологів в ряді міст України, Польщі та Болгарії. В результаті проведеної роботи, ми були абсолютно задоволені отриманою інформацією. Дослідження висвітило усю інформацію, яка була необхідна! Добре розписані важливі деталі з приводу ринку спеціалістів у кожному місті. Окрім цього була згадана специфіка, яка притаманна кожній з локацій. Огляд покриває усі необхідні позиції та суміжні ланки бізнесу та дає хороше розуміння різниці діапазонів заробітних плат. Дуже вам дякуємо за добре пророблену роботу. Обов’язково звернемося до вас, у разі виникнення потреби у такого роду інформації у майбутньому!

tatyana Chalaya

Менеджер з розвитку бізнесу, Grand Admiral Resort & SPA

Ми знайомі з AboutHR з 2015 року, коли ми замовляли навчання для персоналу відділу продажів. У 2016 і 2017 роках ми розширили наше співробітництво у зв’язку із потребою підбору працівників на дві ключові позиції – HR-менеджер та PR-менеджер. Обидві позиції були закриті в досить стислі строки – протягом 2-х місяців. Хотілося би підкреслити, що агентство ставилося до процесу відбору дуже відповідально, ретельно інформувало нас про перебіг відбору, забезпечувало постійний контакт із кандидатами та надавало якісний зворотній зв’язок нам як замовнику (стосовно тенденцій ринку та очікувань кандидатів). Ми будемо раді продовжити співробітництво та раді рекомендувати його та його керівника, пані Мар’яну Гринишин компаніям, що працюють на ринку HoReCa.

imgonline-com-ua-Resize-2e0ad5hTROnbGc

Керівник відділу кадрів, Mazars Ukraine

AboutHR є нашим надійним партнером з 2013 року. Завдяки співпраці з агентством ми вчасно отримуємо необхідні нам консультації з питань HR та значну допомогу у вирішенні питань з підбору персоналу. Особливо хотіли би відзначити підхід агентства до аналізу наших потреб, а також високу результативність роботи агентства навіть в умовах обмеженості строків. Нам дуже імпонує якість кандидатів, що надає агентство, вони завжди відповідають заявленим вимогам та нашим очікуванням щодо відповідності корпоративній культурі Mazars. Окрема подяка консультантам, які завжди доступні та ефективні, пропонуючи альтернативні рішення у складних ситуаціях, надаючи додаткову інформацію про ринок та сучасні тенденції. Для нашої компанії, де основний капітал – це люди, такі якості є надзвичайно важливими!

fetisova_karera

Менеджер з персоналу, DLA Piper Ukraine

Ми співпрацюємо з AboutHR з квітня 2016 р., коли в нас постала потреба закрити складну вакансію шляхом прямого пошуку. На наш погляд, основними сильними сторонами AboutHR є професійність, оперативність, глибоке розуміння специфіки нашого бізнесу, гнучкість у підходах і якість сервісу під час проекту та по результатах. Завдяки роботі агентства були закриті вакансії і професійного персоналу (юристи, старші юристи) і адміністративного (асистенти) при тому, що більшість з них були специфічними, з індивідуальними вимогами як професійного, так і особистого характеру. Готова рекомендувати AboutHR до співпраці і навіть вже робила неодноразово це для наших клієнтів та колег.

close
Менеджер з персоналу, DLA Piper Ukraine

Контакти

+38 067 578 52 52

info@AboutHR.com.ua

point01014, м. Київ, вул. Звіринецька, буд. 63

Cлідкуйте за оновленнями

facebookFacebook

linkedinLinkedin

Дякуємо! Наші менеджери зв'яжуться з вами

Дякуємо! Наші менеджери зв'яжуться з вами на рахунок кооперації