IT Рекрутинг

Підбір спеціалістів ІТ-індустрії

AboutHR підбирає для своїх Клієнтів досвідчених розробників, проектних менеджерів та бізнес аналітиків, спеціалістів з баз даних та тестувальників, веб-дизайнерів

Агентство AboutHR: рекрутинг фахівців в IT-сфері

IT-індустрія в останні роки отримує вкрай стрімкий розвиток. Причому, за прогнозами експертів, ця галузь продовжить активно розвиватися і в найближчі роки. Саме тому висококваліфіковані фахівці в цій сфері просто на вагу золота. Грамотний і якісний IT-рекрутинг буде запорукою справжнього успіху для будь-якої компанії. Наша компанія AboutHR виконає якісний підбір IT фахівців у найкоротші терміни і повністю задовольнить усі ваші вимоги і запити.

Агентство AboutHR з 2012 року ефективно і високоякісно проводить для своїх клієнтів підбір досвідчених спеціалістів за такими позиціями:

 1. Розробники;
 2. Фахівці з баз даних;
 3. Тестувальники;
 4. Веб-дизайнери;
 5. Проектні менеджери;
 6. Бізнес-аналітики;
 7. Програмісти.

AboutHR успішно проведе підбір IT-персоналу компаній в Україні та Європі. Ми зробимо пошук необхідних вашій компанії співробітників у таких містах як Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя.

Результати вибору AboutHR

Вас чекають такі результати, якщо ви оберете нашу компанію.

 1. Протягом першого тижня після початку IT-рекрутингу ми надамо вам перших кандидатів на посаду і ви вже зможете зробити свій вибір;
 2. Кожен 4-5-й кандидат, запропонований AboutHR, отримує пропозицію роботи від замовника, і ми можемо сміливо заявити, що ці показники є набагато вищими за середні;
 3. З першого поданого кандидата ми закриваємо близько 7% наших вакансій;
 4. Середній час закриття вакансії за фахом IT – 4 або 5 тижнів.

Ми займаємося підбором фахівців, які володіють знаннями IT-технологій за такими напрямками, як: C #, Java, JS, .NET, PHP, Magento, C ++, DevOps, UI / UX, iOS, Android.

Також AboutHR проведе рекрутинг IT фахівців вузького профілю. Сюди відносяться такі спеціальності як IT-директори і керівники відділів, IT-аудитори, IT-рекрутери, фахівці з розвитку бізнесу у сфері IT, а також фахівці з безпеки.

Як ми проводимо підбір фахівців

it рекрутинг

 

 1. У першу чергу ми дізнаємося про ваші потреби. Ми чітко розуміємо деталі вакансії, на яку ви відправили запит, знайомимося з вашою компанією, вникаємо в нюанси і тонкощі ваших потреб, розглядаємо всі варіанти необхідних вам кандидатів.
 2. З цих варіантів у нашій великій базі ми вибираємо кращих кандидатів, яких представляємо на вашу увагу.
 3. Саме з цих причин ми допоможемо вам ефективно економити ваш час, адже для вас вже не буде необхідності проводити відбір самим на початковому етапі.

За ті роки, які наша компанія провела на ринку, ми придбали довіру багатьох клієнтів і змогли надати для різних компаній фахівців високого рівня. Ми повністю розуміємо, що несемо велику відповідальність за бренд замовника, і тому ми педантично ставимося до всіх нюансів, пов’язаних з нашими клієнтами. Серед наших клієнтів безліч аутсорсингових IT-компаній не тільки в Україні, але і в Європі. Нашими постійними клієнтами є 90% серед усіх клієнтів у сфері IT.

AboutHR проведе якісний підбір персоналу в IT-сфері та зробить все максимально можливе, щоб знайти підходящі кандидатури для спеціальностей, які ви шукаєте. Також наші фахівці вільно володіють англійською мовою і зможуть оцінити рівень знання мови кандидатів. Ми детально вивчимо всі ваші умови і надамо вам найкращі варіанти. Вам залишиться тільки прийняти нового співробітника в колектив і почати плідну і, ми сподіваємося, вигідну співпрацю.

ІТ вакансії, що ми закриваємо

Розробники рівня

Успішно закриті вакансії розробників за такими спеціалізаціями

Чому саме ми

recruitment

Ми – не лише рекрутери, ми – радники з питань ринку праці для наших Клієнтів

recruiting

Ми працюємо по всій території України, а також з Європою та США

HR

Ми економимо десятки годин Вашого часу на пошук та оцінку кандидатів

staff search

Ми оцінюємо персональні якості та ключові мотиватори кожного кандидата

recruiting agency

Ми маємо неодноразовий досвід успішного закриття вакансії з одного поданого кандидата

HR company Ukraine

Ми дбаємо про репутацію наших Клієнтів

Наші клієнти

Відгуки

humenyuk 1 Ірина Гуменюк

Керівник відділу рекрутингу, Infopulse

Infopulse співпрацює з агентством AboutHR більше, ніж 3 роки. Працювали з AboutHR над різноманітними технічними та не-технічними вакансіями. За роки співпраці команда AboutHR продемонструвала високий рівень професіоналізму, починаючи від збору вимог і закінчуючи підтримкою в процесі обговорення умов з кандидатами на фінальних стадіях. AboutHR є нашим довіреним рекрутинговим партнером. Вони повністю розуміють потреби Клієнта та знають як знайти найбільш підходящих талантів на ринку. Якість відібраних кандидатів та швидкість підбору завжди на найвищому рівні. AboutHR проводить прескріни з кожним кандидатом, якого вони вам надсилають, відповідно ви отримуєте мотивованих кандидатів готових до технічної оцінки. Команда та менеджмент AboutHR є дуже клієнто-орієнтованими, гнучкими та легкими у спілкуванні. Вони дуже делікатні та уважні в комунікаціях, завжди дотримуються дедлайнів, націлені на результат. Якщо ви шукаєте надійного партнера, AboutHR заслуговує моїх найкращих рекомендацій. Переконана, ваша співпраця буде ефективною та тривалою.

Більше

photo_2020-09-25_10-33-06 Євгенія Соломатіна

Директор ТОВ «ХЕЛЛЕНІКА-УКРАЇНА»

Компанія «ХЕЛЛЕНІКА-УКРАЇНА» висловлює подяку рекрутинговому агентству «AboutHR» за оперативний і якісний підбір персоналу для нашої компанії. Хочемо відзначити, що перевагою компанії/агентства «AboutHR» є індивідуальний підхід до вимог клієнта, вміння швидко орієнтуватись у нестандартних ситуаціях, оперативність у виконанні поставлених завдань і високий рівень компетентності в своїй справі. Компанія «ХЕЛЛЕНІКА-УКРАЇНА» високо цінує результати співпраці з компанією, може охарактеризувати її як надійного партнера. Ми раді рекомендувати рекрутингове агентство «AboutHR» в якості компетентного і надійного партнера в області підбору персоналу.

Більше

Зауваження 2020-03-25 121243 Віталій Мокосій

Atola

Коли у нас в Атолі з'явилася вакансія Senior Hardware Engineer з високими вимогами, стало зрозуміло, що без зовнішньої допомоги нам не впоратися. Через специфіку вакансії, кандидатів було дуже мало, тому я почав вибирати HR-агентство для допомоги. AboutHR виявилися чуйними і гнучкими щодо умов співпраці. Далі все запустилось дуже динамічно, і кількість кандидатів перетворилося в постійний потік. Практично кожен день був хтось, чиї резюме і приклади робіт розглядалися віддалено. Рекрутер AboutHR дивовижним способом регулярно знаходив нових людей з 5+ і 10+ роками досвіду. Спілкування на всіх стадіях йшло гладко: прагнення зрозуміти, швидка реакція на запитання або запити, регулярна взаємодопомога. В результаті ми закрили вакансію за три тижні, що виявилося вище моїх очікувань. Буду радий співпраці в майбутньому! Спасибі вам, Маріанна і Ігор!

Більше

2018-04-23 18.31.18 Ірина Бундига

Dyckerhoff-Ukraine

Ми звернулися до рекрутингового агентства AboutHR у зв’язку з пошуком кандидатів на вакансію Внутрішнього аудитора в кінці вересня 2017 року. За чотири місяці пошуку вакансія була успішно закрита завдяки наполегливості та відкритості консультанта Юлії Дутко до зворотного зв’язку. Дякуючи роботі та зусиллям, які приклала Юлія, компанія Dyckerhoff мала змогу подивитися на ринок кандидатів в сфері аудиту, проаналізувати його та визначитися з тим, який саме кандидат необхідний компанії на даному етапу розвитку. Я можу рекомендувати рекрутингове агентство AboutHR, як надійного партнера, що прислухається до клієнта, здійснює оперативний та кваліфікований підбір персоналу. Була рада знайомству! І до наступної співпраці!

Більше

andriana11-1-e1478804022026427 Андріана Кульчицька

Kulchytskyy, Kulakov & Bidniahin

Необхідність звернутись до професійного рекрутингового агентства була викликана безрезультатним самостійним пошуком юридичного секретаря в команду адвокатського об’єднання. Працівниками агентства було запропоновано різні підходи у виборі кандидатів, підготовлено запитання до кандидатів, ситуативні завдання, надано консультації щодо основних принципів проведення співбесіди. “AboutHR” опрацювало близько 130 кандидатів, провело близько сорока первинних розмов з кандидатами, 12 кандидатів було рекомендовано на співбесіду. Оперативність, професійність, спрямованість на індивідуальні потреби - це риси консультантів «AboutHR». Рекомендуємо агентство, як команду професіоналів, які допоможуть знайти у вашу команду саме вашу людину.

Більше

imgonline-com-ua-Resize-KU5n3LN72niyro Олена Терзінова

Infopulse

Наша співпраця з AboutHR розпочалась в січні 2017 року. На той час ми витрачали значні зусилля на розвиток львівського офісу, що вимагало наявності надійного партнера зі знанням локальної інфраструктури та специфіки, яким і став для нас AboutHR. Додатково ми отримали значну підтримку з рекрутингу у Києві. За час нашої співпраці агентство успішно закрило такі вакансії, як .Net та Android Developers, Security Specialist, MS DevOps Engineer. Перевагою AboutHR є те, що вони мають досвід і базу кандидатів у багатьох бізнес-сегментах. Наприклад, завдяки досвіду агентства у сфері фінансів та аудиту, вони дуже швидко та точно знайшли фахівця на унікальну для Infopulse посаду - «Internal Controls Manager». Можу відзначити загальну оперативність роботи агентства, як в процесі узгодження вимог до вакансій, так і в процесі пошуку, презентації кандидатів, організації інтерв’ю. Комунікації були дуже комфортними. Ми вельми задоволені нашим партнерством та сподіваємось на довгострокову співпрацю з AboutHR.

Більше

George Asmankin Єгор Асманкін

SoftServe

Від імені компанії SoftServe мені було доручено спілкування з AboutHR в ході аналізу ринку маркетологів в ряді міст України, Польщі та Болгарії. В результаті проведеної роботи, ми були абсолютно задоволені отриманою інформацією. Дослідження висвітило усю інформацію, яка була необхідна! Добре розписані важливі деталі з приводу ринку спеціалістів у кожному місті. Окрім цього була згадана специфіка, яка притаманна кожній з локацій. Огляд покриває усі необхідні позиції та суміжні ланки бізнесу та дає хороше розуміння різниці діапазонів заробітних плат. Дуже вам дякуємо за добре пророблену роботу. Обов’язково звернемося до вас, у разі виникнення потреби у такого роду інформації у майбутньому!

Більше

tatyana Chalaya Тетяна Чала

Grand Admiral Resort & SPA

Ми знайомі з AboutHR з 2015 року, коли ми замовляли навчання для персоналу відділу продажів. У 2016 і 2017 роках ми розширили наше співробітництво у зв’язку із потребою підбору працівників на дві ключові позиції – HR-менеджер та PR-менеджер. Обидві позиції були закриті в досить стислі строки – протягом 2-х місяців. Хотілося би підкреслити, що агентство ставилося до процесу відбору дуже відповідально, ретельно інформувало нас про перебіг відбору, забезпечувало постійний контакт із кандидатами та надавало якісний зворотній зв’язок нам як замовнику (стосовно тенденцій ринку та очікувань кандидатів). Ми будемо раді продовжити співробітництво та раді рекомендувати його та його керівника, пані Мар’яну Гринишин компаніям, що працюють на ринку HoReCa.

Більше

imgonline-com-ua-Resize-2e0ad5hTROnbGc Юлія Ситнік

Mazars Ukraine

AboutHR є нашим надійним партнером з 2013 року. Завдяки співпраці з агентством ми вчасно отримуємо необхідні нам консультації з питань HR та значну допомогу у вирішенні питань з підбору персоналу. Особливо хотіли би відзначити підхід агентства до аналізу наших потреб, а також високу результативність роботи агентства навіть в умовах обмеженості строків. Нам дуже імпонує якість кандидатів, що надає агентство, вони завжди відповідають заявленим вимогам та нашим очікуванням щодо відповідності корпоративній культурі Mazars. Окрема подяка консультантам, які завжди доступні та ефективні, пропонуючи альтернативні рішення у складних ситуаціях, надаючи додаткову інформацію про ринок та сучасні тенденції. Для нашої компанії, де основний капітал – це люди, такі якості є надзвичайно важливими!

Більше

fetisova_karera Юлія Фетісова

DLA Piper Ukraine

Ми співпрацюємо з AboutHR з квітня 2016 р., коли в нас постала потреба закрити складну вакансію шляхом прямого пошуку. На наш погляд, основними сильними сторонами AboutHR є професійність, оперативність, глибоке розуміння специфіки нашого бізнесу, гнучкість у підходах і якість сервісу під час проекту та по результатах. Завдяки роботі агентства були закриті вакансії і професійного персоналу (юристи, старші юристи) і адміністративного (асистенти) при тому, що більшість з них були специфічними, з індивідуальними вимогами як професійного, так і особистого характеру. Готова рекомендувати AboutHR до співпраці і навіть вже робила неодноразово це для наших клієнтів та колег.

Більше

close

Ірина Гуменюк

DLA Piper Ukraine

Контакти

+38(066) 140 14 97

+38 (098) 408 61 09

info@AboutHR.com.ua

point01014, м. Київ, вул. Звіринецька, буд. 63

Cлідкуйте за оновленнями

facebookFacebook

linkedinLinkedin

Дякуємо! Наші менеджери зв'яжуться з вами

Дякуємо! Наші менеджери зв'яжуться з вами на рахунок кооперації