ТОП менеджмент

Підбір керівників, директорів та ТОП-менеджерів

AboutHR успішно підбирає для своїх Клієнтів генеральних директорів, операційних директорів, партнерів, керівників у ІТ-сфері, директорів функціональних напрямків, керівників філій

Агентство AboutHR: Допомога в пошуку топ-менеджерів

У наш час, коли компанії щосили конкурують одна з одною і шукають будь-які способи зайняти необхідну нішу у своїй сфері, важливим активом є безпосередньо самі співробітники. Саме їх якісна, компетентна і швидка робота є наріжним каменем успіху будь-якої компанії. І, без сумніву, наявність хорошого і впевненого керівника допоможе будь-якій компанії в досягненні поставлених нею цілей. Правильний підбір топ-менеджерів допоможе вирішити багато проблем. Як знайти висококваліфікованого і грамотного співробітника?

Агентство AboutHR успішно допоможе вирішити вам це питання. З кожним роком вимоги і бажання власників бізнесу збільшуються, адже щоб компанія успішно розвивалася, необхідно залучати фахівців вищого класу. Саме це призводить до того, що все частіше і частіше представники компаній звертаються до хедхантингу і executive search. AboutHR проведе якісний підбір управлінського персоналу, підбір керівників вищої ланки і вирішить ваші проблеми з пошуком потрібних претендентів.

підбір топ менеджерів

Відмінності AboutHR від конкурентів

Наша компанія була створена в 2012 році і з того часу набула справжню відомість у сфері підбору топ-персоналу.

Наші основні відмінності від конкурентів:

  1. При підборі топ-менеджерів ми в першу чергу відштовхуємося від конкретної спеціалізації. Сюди входять IT-фахівці, фахівці у сфері фінансів, маркетингу, права, а також керівники та директори.
  2. AboutHR проведе оцінку і зробить успішний підбір фахівців для компаній в Україні і Європі. Ми працюємо в таких містах як Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя. А також відзначимо, що успішно закривали безліч вакансій для таких відомих замовників, як: Bosch, Here, Whirlpool, BICS, EVRY, Solarwinds і багатьох інших.
  3. Для пошуку керівників і топ-персоналу ми залучаємо справжніх фахівців у своїй сфері. Вони зроблять правильне рішення в цьому важливому питанні і допоможуть вирішити всі проблеми з рекрутингом потрібних кандидатів для вашої компанії.

Які результати чекають вас, якщо ви вирішите звернутися до нас по допомогу?

  1. Ви побачите перших кандидатів вже протягом 1-го тижня з моменту подачі заявки. Ця швидкість значно вище середньої на ринку.
  2. Кожен 4-5-й кандидат, запропонований AboutHR, отримує пропозицію роботи від замовника. Ці показники теж вище середніх.
  3. З першого поданого кандидата ми закриваємо близько 7% наших вакансій.
  4. Середній час закриття вакансії для керівника – 1,5-2,5 місяці.

Швидкість закриття вакансії при пошуку топ-менеджерів дуже сильно залежить від потрібної стратегії роботи на ринку. Наші консультанти проводять дуже ретельне і зважене вивчення ринку, отримують доступ до самих висококваліфікованих кандидатів, а потім надають всю зібрану інформацію клієнту, щоб той зміг зробити свій остаточний вибір.

Наші технології пошуку дозволяють за необхідності зберегти вашу конфіденційність. Ми розуміємо, як необхідно працювати з кандидатами, до того моменту, коли він дізнається про замовника. Ми розуміємо, що в наш час поширення інформації на ринку має бути мінімальним.

Наше рекрутингове агентство займається якісним топ-менеджментом і займає високе місце на ринку у сфері надання цих послуг. Звертаючись до нас за допомогою, ви можете бути впевнені, що ваш запит буде розглядатися кращими фахівцями хедхантингу і результат, який вони досягнуть, повною мірою відобразить всі ваші побажання і вимоги.

Етапи роботи над вакансією

 
топ менеджмент

Вакансії ТОП-менеджерів, які ми закриваємо

Чому саме ми

recruitment

Ми – не лише рекрутери, ми – радники з питань ринку праці для наших Клієнтів

recruiting

Ми працюємо по всій території України, а також з Європою та США

HR

Ми економимо десятки годин Вашого часу на пошук та оцінку кандидатів

staff search

Ми оцінюємо персональні якості та ключові мотиватори кожного кандидата

recruiting agency

Ми маємо неодноразовий досвід успішного закриття вакансії з одного поданого кандидата

HR company Ukraine

Ми дбаємо про репутацію наших Клієнтів

Наші клієнти

Відгуки

photo_2020-09-25_10-33-06 Євгенія Соломатіна

Директор ТОВ «ХЕЛЛЕНІКА-УКРАЇНА»

Компанія «ХЕЛЛЕНІКА-УКРАЇНА» висловлює подяку рекрутинговому агентству «AboutHR» за оперативний і якісний підбір персоналу для нашої компанії. Хочемо відзначити, що перевагою компанії/агентства «AboutHR» є індивідуальний підхід до вимог клієнта, вміння швидко орієнтуватись у нестандартних ситуаціях, оперативність у виконанні поставлених завдань і високий рівень компетентності в своїй справі. Компанія «ХЕЛЛЕНІКА-УКРАЇНА» високо цінує результати співпраці з компанією, може охарактеризувати її як надійного партнера. Ми раді рекомендувати рекрутингове агентство «AboutHR» в якості компетентного і надійного партнера в області підбору персоналу.

Більше

Зауваження 2020-03-25 121243 Віталій Мокосій

Atola

Коли у нас в Атолі з'явилася вакансія Senior Hardware Engineer з високими вимогами, стало зрозуміло, що без зовнішньої допомоги нам не впоратися. Через специфіку вакансії, кандидатів було дуже мало, тому я почав вибирати HR-агентство для допомоги. AboutHR виявилися чуйними і гнучкими щодо умов співпраці. Далі все запустилось дуже динамічно, і кількість кандидатів перетворилося в постійний потік. Практично кожен день був хтось, чиї резюме і приклади робіт розглядалися віддалено. Рекрутер AboutHR дивовижним способом регулярно знаходив нових людей з 5+ і 10+ роками досвіду. Спілкування на всіх стадіях йшло гладко: прагнення зрозуміти, швидка реакція на запитання або запити, регулярна взаємодопомога. В результаті ми закрили вакансію за три тижні, що виявилося вище моїх очікувань. Буду радий співпраці в майбутньому! Спасибі вам, Маріанна і Ігор!

Більше

2018-04-23 18.31.18 Ірина Бундига

Dyckerhoff-Ukraine

Ми звернулися до рекрутингового агентства AboutHR у зв’язку з пошуком кандидатів на вакансію Внутрішнього аудитора в кінці вересня 2017 року. За чотири місяці пошуку вакансія була успішно закрита завдяки наполегливості та відкритості консультанта Юлії Дутко до зворотного зв’язку. Дякуючи роботі та зусиллям, які приклала Юлія, компанія Dyckerhoff мала змогу подивитися на ринок кандидатів в сфері аудиту, проаналізувати його та визначитися з тим, який саме кандидат необхідний компанії на даному етапу розвитку. Я можу рекомендувати рекрутингове агентство AboutHR, як надійного партнера, що прислухається до клієнта, здійснює оперативний та кваліфікований підбір персоналу. Була рада знайомству! І до наступної співпраці!

Більше

andriana11-1-e1478804022026427 Андріана Кульчицька

Kulchytskyy, Kulakov & Bidniahin

Необхідність звернутись до професійного рекрутингового агентства була викликана безрезультатним самостійним пошуком юридичного секретаря в команду адвокатського об’єднання. Працівниками агентства було запропоновано різні підходи у виборі кандидатів, підготовлено запитання до кандидатів, ситуативні завдання, надано консультації щодо основних принципів проведення співбесіди. “AboutHR” опрацювало близько 130 кандидатів, провело близько сорока первинних розмов з кандидатами, 12 кандидатів було рекомендовано на співбесіду. Оперативність, професійність, спрямованість на індивідуальні потреби - це риси консультантів «AboutHR». Рекомендуємо агентство, як команду професіоналів, які допоможуть знайти у вашу команду саме вашу людину.

Більше

imgonline-com-ua-Resize-KU5n3LN72niyro Олена Терзінова

Infopulse

Наша співпраця з AboutHR розпочалась в січні 2017 року. На той час ми витрачали значні зусилля на розвиток львівського офісу, що вимагало наявності надійного партнера зі знанням локальної інфраструктури та специфіки, яким і став для нас AboutHR. Додатково ми отримали значну підтримку з рекрутингу у Києві. За час нашої співпраці агентство успішно закрило такі вакансії, як .Net та Android Developers, Security Specialist, MS DevOps Engineer. Перевагою AboutHR є те, що вони мають досвід і базу кандидатів у багатьох бізнес-сегментах. Наприклад, завдяки досвіду агентства у сфері фінансів та аудиту, вони дуже швидко та точно знайшли фахівця на унікальну для Infopulse посаду - «Internal Controls Manager». Можу відзначити загальну оперативність роботи агентства, як в процесі узгодження вимог до вакансій, так і в процесі пошуку, презентації кандидатів, організації інтерв’ю. Комунікації були дуже комфортними. Ми вельми задоволені нашим партнерством та сподіваємось на довгострокову співпрацю з AboutHR.

Більше

George Asmankin Єгор Асманкін

SoftServe

Від імені компанії SoftServe мені було доручено спілкування з AboutHR в ході аналізу ринку маркетологів в ряді міст України, Польщі та Болгарії. В результаті проведеної роботи, ми були абсолютно задоволені отриманою інформацією. Дослідження висвітило усю інформацію, яка була необхідна! Добре розписані важливі деталі з приводу ринку спеціалістів у кожному місті. Окрім цього була згадана специфіка, яка притаманна кожній з локацій. Огляд покриває усі необхідні позиції та суміжні ланки бізнесу та дає хороше розуміння різниці діапазонів заробітних плат. Дуже вам дякуємо за добре пророблену роботу. Обов’язково звернемося до вас, у разі виникнення потреби у такого роду інформації у майбутньому!

Більше

tatyana Chalaya Тетяна Чала

Grand Admiral Resort & SPA

Ми знайомі з AboutHR з 2015 року, коли ми замовляли навчання для персоналу відділу продажів. У 2016 і 2017 роках ми розширили наше співробітництво у зв’язку із потребою підбору працівників на дві ключові позиції – HR-менеджер та PR-менеджер. Обидві позиції були закриті в досить стислі строки – протягом 2-х місяців. Хотілося би підкреслити, що агентство ставилося до процесу відбору дуже відповідально, ретельно інформувало нас про перебіг відбору, забезпечувало постійний контакт із кандидатами та надавало якісний зворотній зв’язок нам як замовнику (стосовно тенденцій ринку та очікувань кандидатів). Ми будемо раді продовжити співробітництво та раді рекомендувати його та його керівника, пані Мар’яну Гринишин компаніям, що працюють на ринку HoReCa.

Більше

imgonline-com-ua-Resize-2e0ad5hTROnbGc Юлія Ситнік

Mazars Ukraine

AboutHR є нашим надійним партнером з 2013 року. Завдяки співпраці з агентством ми вчасно отримуємо необхідні нам консультації з питань HR та значну допомогу у вирішенні питань з підбору персоналу. Особливо хотіли би відзначити підхід агентства до аналізу наших потреб, а також високу результативність роботи агентства навіть в умовах обмеженості строків. Нам дуже імпонує якість кандидатів, що надає агентство, вони завжди відповідають заявленим вимогам та нашим очікуванням щодо відповідності корпоративній культурі Mazars. Окрема подяка консультантам, які завжди доступні та ефективні, пропонуючи альтернативні рішення у складних ситуаціях, надаючи додаткову інформацію про ринок та сучасні тенденції. Для нашої компанії, де основний капітал – це люди, такі якості є надзвичайно важливими!

Більше

fetisova_karera Юлія Фетісова

DLA Piper Ukraine

Ми співпрацюємо з AboutHR з квітня 2016 р., коли в нас постала потреба закрити складну вакансію шляхом прямого пошуку. На наш погляд, основними сильними сторонами AboutHR є професійність, оперативність, глибоке розуміння специфіки нашого бізнесу, гнучкість у підходах і якість сервісу під час проекту та по результатах. Завдяки роботі агентства були закриті вакансії і професійного персоналу (юристи, старші юристи) і адміністративного (асистенти) при тому, що більшість з них були специфічними, з індивідуальними вимогами як професійного, так і особистого характеру. Готова рекомендувати AboutHR до співпраці і навіть вже робила неодноразово це для наших клієнтів та колег.

Більше

close

Євгенія Соломатіна

DLA Piper Ukraine

Контакти

+38(066) 140 14 97

+38 (098) 408 61 09

info@AboutHR.com.ua

pointвул. Крутий узвіз 6/2 літера А,  м. Київ, 01004

Cлідкуйте за оновленнями

facebookFacebook

linkedinLinkedin

Дякуємо! Наші менеджери зв'яжуться з вами

Дякуємо! Наші менеджери зв'яжуться з вами на рахунок кооперації