Блог

recruteri-na-sobesedovanyy

Звідки беруться IT-рекрутери?

Поряд з зростанням попиту на ІТ-спеціалістів зростає запит і на спеціалістів, які займаються їх пошуком – ІТ рекрутерів. Щодня в агентство AboutHR приходять резюме кандидатів, які пропонують розглянути їх кандидатуру на вакансію саме IT-рекрутера. Інші напрямки рекрутингу не викликають такого інтересу у кандидатів. Іноді трапляється, що такі кандидати вже мають досвід в ІТ рекрутингу, але в більшості – це резюме кандидатів, які шукають можливість входу в цю професію. Далі поговоримо детальніше про те, як стати ІТ рекрутером і як зацікавити роботодавця своєю кандидатурою, якщо у вас ще немає досвіду в підборі технічних фахівців.

Навички, необхідні HR в ІТ сфері

Рекрутинг в IT є окремим напрямком рекрутингу, який вимагає наявності у кандидата hard і soft навичок. Кандидати, які не мають відповідного професійного досвіду, повинні працювати над розвитком обох, оскільки без базових знань працювати в ролі технічного рекрутера не вдасться, навіть на початковому рівні.

Отже, про основні hard skills, які необхідні майбутньому ІТ рекрутеру:

як стати рекрутером

  • Вміння користуватися найпоширенішими соціальним мережами, в першу чергу Linkedin. Технічних фахівців ніхто не шукає на сайтах роботи. І взагалі бажання і вміння вивчати нові технології, програми, додатки для роботи є must-have.
  • Знання англійської мови як мінімум на рівні intermediate. Без англійської в рекрутингу ніяк! Чим вищий рівень англійської у рекрутера, тим більше у нього можливості в професії.
  • Розуміння основних технологій на ринку технічних фахівців та їх особливостей. Базовий тест для самоперевірки – чим відрізняється java від javascript?

Soft skills, які потрібно розвивати технічному рекрутеру:

  • Вміння спілкуватися. Це має багато аспектів, наприклад, вміння налагодити хороший контакт з замовником і отримати всю необхідну інформацію про суть вакансії. Технічні фахівці не цікавляться формальними описом вакансії. Їх цікавить з ким вони будуть працювати і в чому полягає суть проекту. Немає цієї інформації – не буде кандидатів. Інший аспект комунікацій – кандидати. Як подати інформацію про вакансії, щоб вона зачепила кандидата серед десятків інших вакансій? Як дізнатися зарплатні очікування кандидата, якщо він їх називати не хоче, а рекрутер має від замовника зобов’язання їх не розголошувати?
  • Готовність багато працювати. Зарплати в ІТ сфері вищі за середні , при цьому навантаження на рекрутерів дуже високе. Щоб закрити вакансію старшого розробника, наприклад, потрібно обробити сотні профілів. А це вимагає часу і зусиль.
  • Дуже хороші навички самоорганізації. У ІТ-рекрутера паралельно є дуже багато комунікаційних потоків і завдань. Треба вчитися планувати свій час і користуватися органайзерами. В іншому випадку вже через кілька днів настане інформаційний колапс.

Де і як отримати необхідні навички IT рекрутеру?

it рекрутер курси

Увійти в професію ІТ-рекрутера можна як зі студентської лави, так і з позиції менеджера по персоналу або будь-якої  іншої професії. Тим не менш, є професії дуже близькі за специфікою роботи в рекрутингу. У разі перекваліфікації, з них переходити буде простіше, мова йде про:

  • Менеджер з продажу
  • Фахівець з клієнтської підтримки
  • Адміністратор та інші фахівці, які мають досвід роботи з клієнтами.

Робота на цих посадах дає хороший досвід комунікації і самоорганізації.

Hard skills ж варто здобувати, читаючи відповідну літературу і проходячи спеціалізовані “IT рекрутер” курси, вибір яких на ринку дуже широкий. Навчання є в загальному необхідною умовою успіху в рекрутингу не тільки для початківців, а й для досвідчених рекрутерів.

Якщо вас цікавить IT рекрутинг, агентство AboutHR надає послуги з підбору досвідчених розробників, бізнес-аналітиків, веб-дизайнерів і фахівців інших напрямків по всій Україні – від Одеси і Харкова до Львова і Києва. Ми працюємо за договором і здійснюємо пошук відповідно до вимог, зазначених замовником в технічному завданні.