Блог

english-sobesedovanye

Як пройти співбесіду англійською?

Робота у великій зарубіжній компанії є привабливою для великої кількості претендентів. Вона відкриває перспективи у вигляді високої заробітної плати. Однак, багато претендентів вважають, що для зарубіжної компанії потрібно бездоганне знання мови. Дане переконання виступає в якості одного з основних наріжних каменів. Навіть якщо людина добре знає граматику, перекладає, читає, усна співбесіда може викликати безліч складнощів. Утім, немає нічого неможливого. У даному матеріалі розглянемо, як пройти співбесіду англійською, не знаючи мови або з незначними знаннями.

Основні рекомендації щодо успішного проходження співбесіди

як пройти співбесіду на англійській

Для багатьох може виявитися дивним: щоб успішно пройти співбесіду з рекрутером на посаду в іноземній фірмі достатньо знати англійську на початковому або середньому рівні. На багатьох позиціях англійська потрібна дуже рідко і базових навичок буде більш, ніж достатньо.

Як проходити співбесіду англійською? Ключовим у даному питанні є слово «співбесіда», отже, вона проходить за стандартною схемою, до якої без значних зусиль можна підготуватися. Спочатку рекрутер ставить питання, потім кандидат може уточнити інформацію щодо роботи та роботодавця.

В якості підготовки можна зробити таке:

  1. Для того, щоб розібратися, як пройти співбесіду англійською мовою, потрібно підготувати список поширених запитань, які ставлять на співбесіді, – їх легко можна знайти в Інтернеті. Даний перелік включає в себе питання про освіту, досвід, переваги та недоліки, мотивації, досягнення. Бажано розглянути якомога більше варіантів, придумати переконливі і красиві, змістовні відповіді. Спочатку скласти їх можна українською, а потім перекласти англійською. Перекладаючи, не рекомендується використовувати занадто складні конструкції і занадто розумні слова.
  2. Проведіть перевірку відповідей на грамотність, звернувшись за допомогою до того, хто добре знає англійську мову. Вивчіть відповіді, з’ясуйте, як перекладається кожна конкретна фраза – це допоможе підлаштуватися під конкретні питання.
  3. Потренуйтесь у відповідях разом з колегою, близькою людиною. Постарайтеся зімітувати інтерв’ю, вчіться до тих пір, поки мовлення не стане невимушеним і природним. 

Додаткові рекомендації щодо проходженню співбесіди з мінімальними знаннями англійської мови

співбесіда на англійській

Як пройти співбесіду англійською не знаючи її або володіючи лише поверхневими знаннями? По-перше, у резюме необхідно вказувати той самий або більш високий рівень володіння англійською мовою, що описаний у вакансії. При дзвінку рекрутера потрібно бути готовим дати переконливі відповіді на всі питання, щоб отримати запрошення на співбесіду.

По-друге, придумайте кілька універсальних відповідей, які підійдуть для більшості запитань. Також підготуйте питання, які можна буде задати інтерв’юеру. Якщо рекрутер задав пряме питання про рівень англійської, як відповідь можна скористатися прийомом, що поточна робота не має на увазі застосування іноземної мови, але при потраплянні в компанію роботодавця колишній рівень повернеться. Що стосується того, як пройти співбесіду по Скайпу англійською, то тут також немає нічого складно, навпаки, можна відчувати себе ще більш комфортно, перебуваючи у звичних для себе умовах.

Наше агентство з рекрутингу готове надати професійну допомогу і супровід з підбору кандидатів на посаду для роботодавців з усієї України. Ми надаємо широкий спектр послуг на основі договору, гарантуючи результат.