Блог

kak-nachat-rabotu-udalenno

Як почати працювати віддалено?

Багато українських компаній зіткнулися з новими викликами, коли єдиним способом «залишитися на плаву» є перехід на віддалений режим роботи, змінивши звичайний офіс на віртуальний. Якщо деякі роботодавці раніше дозволяли своїм співробітникам час від часу працювати дистанційно, то іншим тільки потрібно вирішити питання, як почати працювати віддалено. Зважаючи на це, перед компаніями виникає безліч завдань, пов’язаних, в першу чергу, з побудовою комунікацій і управлінням віддаленими командами.

З чого почати роботу віддалено?

Для початку варто визначитися з самим поняттям, що таке дистанційна робота, так як в Україні з цього приводу є певні міфи. Багато асоціюють віддалену роботу з фрілансом і роботою без графіку, однак, віддалена робота не про це. Вона передбачає фул тайм зайнятість, подібно до того, як це відбувається в офісі, по суті, змінюється тільки місце роботи. Цю думку потрібно донести співробітникам, перш, ніж приступити до питання, як почати віддалену роботу.

як почати віддалену роботуЩе один важливий момент, якому потрібно приділити увагу – це кризова комунікація. Нестабільна економічна ситуація, пандемія коронавірусу здатні викликати тривожні питання у співробітників. Важливо вибудувати комунікацію в компанії, розповісти про подальші плани, стратегії дій, якщо карантинні заходи будуть продовжені. Прозорі взаємини з працівниками дозволяють вибудувати лояльність, а також зменшити рівень стресу, що має прямий вплив на продуктивність.

Ефективність, комунікація, інструменти

Перехід на дистанційний формат роботи передбачає використання технологій, які покликані замінити особисті комунікації між співробітниками. Чим більш діджиталізована компанія, тим простіше їй буде перевести всі процеси в віртуальний офіс.

Основний страх в питанні, як працювати на ремоуті, для роботодавця полягає в тому, як організувати контроль за виконанням обов’язків співробітників. Деякі компанії занадто сильно стараються в цьому плані і повністю переходять на мікроменеджмент, намагаючись контролювати і фіксувати кожну робочу хвилину своїх співробітників. Такий підхід має право на життя, але навряд чи його можна назвати ефективним, так як подібний трекінг призводить тільки до підвищення рівня стресу.

Приклади інструментів для управління проектами, постановки і розподілу завдань:

як почати роботу віддаленоВажливо довіряти своїм співробітникам і дати їм можливість певної свободи дій, орієнтуючись на результат. При цьому кожну задачу можна розбити на окремі підзадачі, завдяки чому з’являється опція контролю за ступенем реалізації проекту. Наприклад, в агентстві рекрутингу AboutHR всі досвідчені фахівці працюють максимально самостійно, а менеджер орієнтується тільки на закриті вакансії, поданих кандидатів за договорами від замовників. Підвищена увага приділяється тільки новим співробітникам.

Ще одне питання, яке потрібно обов’язково розглянути, перед тим, як почати віддалено працювати – це вибудовування комунікацій. В умовах віртуального офісу на це потребує більше зусиль.

Для комунікації можна використовувати найрізноманітніші ресурси:

  • Месенджери, наприклад, Телеграм;
  • Засоби для відеоконференцій, почати роботу віддалено можна і з використанням можливостей Viber та Skype, але якщо мова йде про великі команди і компанії, то рекомендується користуватися більш спеціалізованими засобами, такими як Zoom.

Рекомендується вибрати по одному сервісу під рішення кожної з задач – надлишок програм буде викликати тільки плутанину.

Для обговорення робочих моментів краще використовувати веб-камеру, так як живе спілкування дозволяє збільшити ефективність комунікації. Однак, такі дзвінки потрібно узгоджувати заздалегідь. Ще одна важлива функція, в питанні з чого почати дистанційну роботу – показ екрану. З її допомогою можна швидко показати звіт, допомогти розібратися з проблемою і т.д.

Як показує досвід агентства рекрутингу AboutHR, ефективність віддаленої роботи ні в чому не поступається офісній роботі. Ми працюємо у форматі віртуального офісу більше 7 років, об’єднуючи співробітників з різних регіонів України та супроводжуючи клієнтів з Києва та інших міст України, а також з інших країн.