Блог

2018-11-23 16.24.00

ТОП-7 найрозповсюдженіших помилок на співбесіді

На сьогодні написано безліч статей про те, як вдало пройти співбесіду. А що ми знаємо про помилки? Рекрутингове агентство AboutHR вирішили зібрати список найрозповсюдженіших помилок на співбесіді, які можуть коштувати вам роботи!

 

Запізнення

Як не крути, перше враження неможливо забути. Якщо ви запізнились на першу співбесіду, вас одразу схарактеризують як не пунктуальну людину, або, у гіршому випадку, як людину, яка не цінує час інших, кандидата, якому байдуже, отримає він цю посаду чи ні. Навпаки, було б чудово прийти на 10 хвилин раніше та зібратись з думками. Якщо вже так трапилось, що ви ніяк не зможете бути вчасно, зателефонуйте заздалегідь та попередьте про запізнення. Спитайте про можливість перенесення співбесіди на інший час (день).

Відсутність інтересу на співбесіді

Співбесіда – це двостороння комунікація. Якщо працедавець бачить, що ви не зацікавлені у розмові, він зробить висновок, що ви не зацікавлені у вакансії. Покажіть, що вам справді потрібна ця посада і поясність чому.

Погані відгуки про попереднього працедавця

По-перше, це покаже вас як конфліктну людину. По-друге, це покаже, що ви не зовсім розумієте поняття «конфіденційність». Не варто виказувати негативні емоції про колишнє місце роботи. Подумайте про те, що майбутній працедавець в цей момент може уявити, що колись ви будете так говорити про нього.

Незнання своєї ціни на ринку

Ви, як спеціаліст, повинні розуміти, на яку винагороду розраховувати. Занадто низька планка, яку ви поставите на співбесіді, нагородить вас занадто низькою зарплатою для вашого досвіду, а також дасть працедавцю думати, що у вас нижчий рівень. І навпаки, занадто висока планка покаже вашу зарозумілість і буде виглядати негативною в очах роботодавця.

Конформізм

Конформізм насторожує і створює про вас враження, як про пасивну та байдужу людину. Те, що ви погоджуєтеся з будь-чим, що вам говорять, змушує думати про вас не у найкращому світлі.

Шаблонні дії

В мережі існує безліч курсів «як пройти співбесіду». Дії, нібито ви просто начитались статей та поводитесь так, як потрібно, щоб «сподобатись працедавцю» за чіткими шаблонами та алгоритмами — не найкращий показник.

Чи варто питати про розмір заробітної плати?

Дуже делікатне питання — грошове. На справді, запитати про це — цілком доречно, головне — поводити себе впевнено. Фахівці радять не ставити це питання першим, а дочекатися, поки роботодавець сам заговорить про зарплату.

Наближення співбесіди — це завжди стрес. Головне — правильно підготуватись, зібратись з думками та почуватися впевнено!

Якщо ви хочете дізнаватись про найновіші тенденції на ринку праці на сьогодні та бути в курсі останніх подій, підпишіться на нашу розсилку! Підписатись на нашу розсилку можна внизу сторінки.

Якщо ж у вас виникли запитання з даної теми чи не тільки, будь ласка, залишайте їх у формі.