Блог

maxwell-ridgeway-685077-unsplash

Найгарячіші IT-тренди на сьогодні

 

IT — сфера, що так стрімко розвивається, що прослідкувати зміну трендів — майже неможливо. У трендів скорочується життєвий цикл. Технології захопили майже всі сфери нашого життя! А в ті, що ще не захопили, починають стрімко проникати… Розглянемо найгарячіші IT-тренди 2018.

 

Проникнення штучного інтелекту в наше життя

Штучний інтелект (АІ) стає включеним в більш різноманітний спектр додатків. Окрім того, він вносить зміни в бізнес-операції. Наближається час, коли провідні фірми будуть включати програми AI у свій стратегічний та організаційний розвиток.

Диджитал-централізація

Майже кожна людина використовує безліч девайсів: зокрема смартфонів, планшетів, інтелектуальних телевізорів та десятки інших “розумних” пристроїв. У повсякденному житті ми використовуємо безліч програм, таких як підрахування кількості кроків на день, слідкування за режимом сну тощо. Тому споживачам потрібне централізоване керування всіма пристроями, прив’язаними до них.

Підготовка до впровадження 5G

Цілком можливо, що на кінець 2019 буде можливим впровадження 5G на смартфонах. 5G — в 10 разів швидший, ніж 4G. В деяких випадках він може бути потужнішим, ніж централізоване інтернет-підключення вдома.

Збір та аналіз інформації про споживачів

Зараз компанії прагнуть зібрати якнайбільше інформації про своїх покупців. Цей процес вже не є таким складним, як раніше. Завдяки збору інформації, є можливість робити більш персоналізовану рекламу, розсилки тощо. Штучний інтелект дозволяє більш якісно аналізувати зібрану інформацію, витягувати з неї головне.

Заміна «білих комірців» штучним інтелектом

Вже давно створені алгоритми, завдяки яким машини можуть виконувати роботу замість людей. Тому постає питання: які ж професії почнуть зникати і назавжди будуть замінені штучним інтелектом? Кажуть, що веб дизайнерів через деякий час замінять АІ, який буде самотужки підбирати «the most user-friendly interface».

Покращення розпізнавання голосу

Найближчим часом Siri почне розпізнавати нас зовсім без помилок, а управління голосом стане простішим: пристрої будуть більш чутливими до нашої мови. Тепер вже можна буде відчиняти двері двома словами!

Стрімкий розвиток Блокчейну (Blockchain)

Блокчейн децентралізована технологія, яка зберігає та обмінюється даними для криптовалют. Blockchain має дивовижні перспективи в галузі цифрових операцій, які відкриють нові можливості для бізнесу в 2018 році. Через висхідну роль соціальної відповідальності та безпеки в інтернеті, технології блокчейнів стають все більш актуальними. У системі практично неможливо підробити будь-які цифрові транзакції, тому надійність такої системи, безсумнівно, зміцниться. 

Прагнення до захисту особистих даних

У купи гаджетів та мобільних додатків, що полегшують наше життя, є й інша сторона медалі. Про нас збирають все більше даних, зберігають все більше інформації. Великі підприємства постійно перебувають під загрозою атак та злому. Саме так сталося з Uber і Verizon у 2017 році. Тому у служб захисту даних зараз багато роботи. Нова технологія, яка називається Zero Knowledge Proof, проводить транзакції, що захищають конфіденційність користувачів, використовуючи математику. Інший новий підхід до безпеки відомий як CARTA (Неперервний адаптивний ризик та оцінка довіри). Вона базується на постійній оцінці потенційних ризиків та ступеня довіри, адаптуючись до кожної ситуації.

Отже, такими є гарячі тренди в інформаційних технологіях. Далі буде!

Якщо у ви маєте потребу у кадровому консалтингу, або ж у вас виникли запитання до AbotHR з даної теми чи не тільки, Ви можете зв’язатись із нами через онлайн-консультанта або за допомогою електронної пошти.