Блог

как работают агентства по подбору персонала

Як працюють рекрутингові агентства?

Ефективність роботи кожного підприємства на 90 відсотків залежить від рівня кваліфікації персоналу. Саме тому пошук і підбір нових працівників є важливим та відповідальним завданням. Якщо раніше мало хто знав, що таке рекрутингові агентства (це незалежні фірми, які надають послуги з підбору персоналу), то на даний момент все більше сучасних компаній користуються їхніми послугами. Основне завдання будь-якого рекрутера – знайти, провести первинний відбір і надати компанії-замовнику певну кількість кандидатів на відкриті вакансії. Як працює рекрутингове агенство – про це поговоримо далі.

Організація роботи агенства, яке надає рекрутингові послуги

як працюють рекрутингові агентстваРобота агентства починається з отримання технічного завдання від роботодавця, де детально вказані позиції, на які потрібно знайти кандидатів, вимоги та кількість кандидатів. Рекрутери можуть використовувати як власну базу на ринку праці, так і використовувати соціальні мережі для пошуку кандидатів, працювати з рекомендаціями та застосовувати інші методи пошуку. В умовах ринку кандидата, в яких ми живем зараз, першим завданням кваліфікованого рекрутера є не тільки знайти потенційних кандидатів, але й знати, як зацікавити їх. Найважливішим навиком для рекрутера, що працює з підбором ІТ спеціалістів, керівників та інших висококваліфікованих спеціалістів  є вміння комунікувати з кандидатом. Коли певний спеціаліст, що користується високим  попитом на ринку, отримує 5-10 вакансій від рекрутерів кожного дня, варто подумати, яким чином подавати інформацію, щоб цей спеціаліст відповів саме вам. Крім того, спеціалістами агентства проводиться попередня перевірка кандидатів на відповідність вимогам замовника. Далі відібрані кандидати передаються роботодавцю.

В контексті того, як працюють рекрутингові агентства, варто зазначити, співпраця з такими агентствами має ряд переваг. Залучення до пошуку і відбору персоналу зовнішніх рекрутерів дозволяє компаніям невеликих, середніх та великих розмірів економити, а також за короткий час отримати якісних кандидатів, на відкриті вакансії.

Як працює рекрутингове агентство – основні види послуг, які надаються

Рекрутингові агентства, які підбирають висококваліфікований персонал, можуть надавати один вид послуг або об’єднувати декілька практик в своєму досвіді, а саме:

  1. Executive search. Даний напрямок пропонує пошук управлінців і досвідчених рідкісних спеціалістів. Якщо вникнути в те, як працює рекрутингове агентство, то часто воно займається переманюванням співробітників з інших компаній. Основне завдання рекрутера, в даному випадку, полягає в зав’язуванні стосунків з потенційним кандидатом, встановленням факторів, якими він незадоволений на поточному місці роботи. що таке рекрутингові агентства
  2. ІТ-рекрутинг. Підбір спеціалістів технічних спеціальностей. Цей вид рекрутингу потребує від рекрутерів знання методів і технік епістолярного рекрутингу, експертності в використанні соцмереж для роботи з кандидатами, також бажання і готовності розібратися з технологіями, з якими працюють кандидати.
  3. Підбір рідкісних за спеціальністю а також за рівнем досвіду спеціалістів.

Якщо ви хочете дізнатися на власному досвіді, як працюють агентства з підбору персоналу, вам необхідна допомога в пошуку кандидатів на посаду(и) –  пропонуємо вам скористатися послугами фірми AboutHR. Ми надаємо широкий спектр послуг з питань формування кадрового складу підприємства, займаємся пошуком і відбором спеціалістів різного рівня.

На сьогоднішній день наше агентство працює в великих містах України – Київ, Харків, Одеса, Львів. Наші спеціалісти допоможуть вам вибрати кращих кандидатів, нададуть повний супровід до повної комплектації штату. Ми працюємо виключно на основі договору, де прописані всі обов’язки кожної з сторін.

З AboutHR ви дізнаєтеся, як працюють агентства з підбору персоналу і отримаєте всі переваги від такої співпраці. Контактні дані можна знайти на головній сторінці, а також у відповідному розділі.