Блог

релокация – это

Що таке «релокейт»?

Багато компаній, що мають філіали в різних містах та країнах, деколи можуть мати певні проблеми з комплектацією кадрового складу, наприклад через нестачу в регіоні\місті спеціалістів необхідного рівня кваліфікації. В такому випадку перед компанією постає питання – навчити нового співробітника,  чи здійснити релокацію співробітника з необхідним рівнем знань з одного філіалу в інший. Про те, що таке релокація персоналу поговоримо далі.

Особливості релокації

релокація

Релокація полягає в переміщенні одного або декількох спеціалістів, наприклад з Києва в Харків або з України в Польщу, для продовження виконання робочих функцій. На практиці, такий варіант дозволяє заповнити нестачу кадрів в одному філіалі при надлишку в іншому. Фактично, для співробітника компанії, релокація – це переїзд на нове місце проживання. 

Основною причиною необхідності для переміщення співробітників може бути кадровий голод. Не у всіх містах можна обрати достойних кандидатів на певні посади.  

Relocation персоналу дозволяє збільшити продуктивність праці та уникнути вигорання спеціалістів. Зміна місця проживання, обстановки, клімату та збільшення доходів і покращення якості життя може позитивно вплинути на мотивацію співробітника і його психологічний стан. Релокація управлінців дає можливість збадьорити штат, внести нові ідеї. Робота з релокацією може бути доступна не тільки висококваліфікованим кадрам, але і працівникам робочих професій.

Мотивація співробітників для релокації

Часто, працівникам набагато важче прийняти рішення про релокацію, ніж самій компанії. Саме їм необхідно покинути свою зону комфорту.

 Що може позитивно вплинути на релокацію :

  1. Заробітня плата. Питання релокації розглядається спеціалістами набагато охочіше, якщо компанія пропонує підвищити рівень зарплати.
  2. Покращення умов проживання. Найчастіше, працівники позитивно сприймають переїзд за кордон, в регіон з хорошим кліматом чи в велике місто.
  3. Кар’єрний ріст. Якщо релокейт означає отримання спеціалістом вищої посади, то в більшості випадків це може змотивувати співробітника.
  4. Допомога в переїзді з сім’єю. Якщо у молодих спеціалістів, які ще не мають сім’ї, такий переїзд не викликає заперечень, то для працівників з дітьми роботодавець буде змушений вирішувати питання з житлом і влаштуванням дітей в школу. Деколи компанії змушені орендувати житло спеціалісту за свій кошт на час дії контракту.

релокация персонала

Звісно не варто думати, що такий переїзд зможе вирішити всі кадрові проблеми. В кожній ситуації варто враховувати які плюси має релокейт, що він може дати компанії і чи буде це ефективніше ніж перекваліфікація персоналу. При переміщенні співробітника, компанія зобов’язана надати йому релокаційний пакет.

Якщо ви зацікавлені в підборі персоналу на ІТ вакансії, також і для подальшого релокейту, ви звернулися в правильне місце. Рекрутингове агентство AboutHR надає допомогу в пошуку та підборі широкого профілю спеціалістів. В нас можна замовити послуги з найму персоналу по заданих критеріях. Крім того ми здійснюємо супровід компаній по договору в великих містах України – Львів, Київ, Одеса, Харків.

ви можете написати онлайн-

Надсилайте свої заявки через електронну пошту – ми неодмінно відповімо Вам найближчим часом. Також Ви можете зв’язатись із нами через онлайн-консультанта або зателефонувати за номером вказаним в розділі «Контакти».