Блог

что такое Executive Search

Що таке Executive Search і з чим його їдять?

Що ж таке Executive search

Executive search це одна з методик рекрутингу, яка передбачає залучення в компанію замовника ТОП менеджерів і керівників інших рівнів. В першу чергу, ця методика рекрутингу використовується для підбору перших осіб компаній на вакансії, які відкриваються або для заміни позицій таких рівнів, як генеральний директор, фінансовий директор, операційний директор, директор з маркетингу, директор з продажу, технічний директор, ІТ директор і ін . Підбір персоналу executive search також може передбачати залучення інших висококваліфікованих фахівців, з великим досвідом роботи або з вузькою спеціалізацією, які користуються підвищеним попитом на ринку. Це можуть бути розробники програмного забезпечення, промислові і веб дизайнери, фахівці з безпеки, фінансові менеджери, аудитори, податкові консультанти, вузькоспеціалізовані інженери (наприклад, авіаційні інженери, інженери-електронщики) та ін.

Різниця між Executive search і класичним рекрутингом

Основною відмінністю між Executive search і класичним рекрутингом є те, що в класичному рекрутингу рекрутер знаходить через різні канали кандидатів, зацікавлених в зміні роботи на сьогодні. В Executive search у рекрутера завдання складніше – він повинен ідентифікувати кандидатів, які відповідають вимогам замовника, але не проявляють самостійної ініціативи по зміні роботи, і знайти шляхи залучення їх на роботу замовника. Звучить не просто? Що ж, розповімо докладніше як це працює.

підбір персоналу Executive SearchЯк відбувається підбір персоналу за допомогою методики Executive search

Executive search передбачає співпрацю з агентством, яке може ідентифікувати і залучити кращі керівні таланти, що відповідають потребам вашого бізнесу.

Методика Executive search передбачає 5 ключових елементів:

  1. Визначення пріоритетів пошуку – створення брифа або профілю посади, включно з інформацією про компанії, про зону відповідальності, цілі, основні завдання, а також вимоги щодо досвіду, кваліфікації та особистісних компетенцій, необхідних компанії.
  2. Розробка стратегії пошуку – проведення дослідження компаній і секторів, які можуть бути «донорами» кандидатів необхідної кваліфікації, досвіду і навичок, створення так званого long-list. Іноді компанії розглядають кандидатів тільки з конкретною індустрії, або ж тільки з виключного переліку компаній. У деяких випадках потенційними донорами можуть були лише 2-3 компанії. Відповідно наш long-list може бути не таким вже й довгим.
  3. Залучення та оцінка кандидатів – спілкування з кандидатами для виявлення потенційного інтересу з їхнього боку до вакансії. Одна з перших помилок, які побутують про роботу рекрутера executive search – це те, що його завданням є умовити або переконати кандидата перейти в іншу компанію. Такий підхід є абсолютно помилковим. Складність методики полягає в тому, що серед, зазвичай невеликої кількості кандидатів в long-list, рекрутеру потрібно знайти таких, які мають певну мотивацію до змін. В результаті проведених розмов, рекрутер складає так званий short-list кандидатів, що відповідають по кваліфікації і бюджету, а також мають мотивацію для переходу в компанію замовника.
  4. що таке Executive SearchПрезентація найбільш кваліфікованих кандидатів замовнику – в залежності від вимог, привабливості пропозиції і компанії, специфіки ринку, рекрутери executive search представляють замовнику в середньому 3-5 кандидатів. У практиці агентства AboutHR на таку кількість представлених кандидатів вже є пропозиція про роботу від замовника кандидату. Бувають випадки, коли вдалося представити лише 1 кандидата, а буває, що й 10.
  5. Завершення пошуку – фінальна стадія, включаючно з перевіркою рекомендацій, що проводиться агентством, при необхідності – участю у переговорах про умови працевлаштування, допомогою з організацією переходу кандидата з однієї компанії в іншу, відстеженням прогресу адаптації кандидата на новому місці.

Терміни пошуку за методикою Executive search

Підбір на керівну посаду або посаду ТОП-менеджера триває в середньому 1,5-3 місяці. Агентство AboutHR подає перших кандидатів протягом 1-1,5 тижнів після узгодження заявки. Більшість зазначеного часу йде на організацію і проведення зустрічей в компанії-замовника, як правило, це кілька раундів, і переговори про умови співпраці.

Якщо мова йде про підбір висококваліфікованих фахівців, на яких існує високий попит на ринку, закриття таких вакансій відбувається протягом 4-6 тижнів. Зазначені терміни не включають часу для переходу кандидатів, який зазвичай становить близько 1 місяця.

Щоб замовити послуги Executive Search в Києві, Одесі, Харкові чи Львові, або в інших країнах Європи, звертайтеся в агентство рекрутингу AboutHR. Рекрутери агентства знають, що таке Executive Search, його особливості і тонкощі. Ми займаємося підбором IT фахівців, в тому числі і вищеописаним методом. Ми підберемо для вас оптимальних фахівців за заданими критеріями. AboutHR надає повний супровід від моменту подачі технічного завдання до працевлаштування нового співробітника.

Залишайте свої контакти на нашому сайті і ми зв’яжемося з вами найближчим часом. Також зробити заявку на консультацію або послуги можна самостійно – телефонуйте за номером телефону, вказаним в розділі «Контакти». Кваліфіковані співробітники – це запорука успіху вашої компанії, а ми знаємо, як залучити необхідного фахівця.