Блог

як проводити співбесіду в IT

5 питань для ефективного інтерв’ю з програмістом

IT рекрутинг в  деяких аспектах відрізняється від підбору фахівців в інших сферах, тому рекрутери, які тільки починають працювати в даному напрямку, не маючи належного досвіду і компетенцій, стикаються з проблемою, як проводити співбесіду з програмістом. Найбільші складності, в таких випадках, зазвичай викликає перевірка рівня кваліфікації IT фахівця. Як же рекрутеру, який не має глибоких знань у сфері ІТ рекрутингу зробити оцінку технічного фахівця? Пропонуємо ознайомитися з практикою нашого рекрутингового агентства, яка дозволяє провести якісну співбесіду з програмістом.

Як проводити співбесіду з програмістом – базові питання про місце роботи і досвіді?

Базові питання програмісту на співбесіді:

  1. Попросіть фахівця описати, де він працював раніше. Окрему увагу приділіть останньому місцю роботи. В ході співбесіди кандидат розповість, чи працював він в компанії, наскільки великою вона була, або займався фрілансом. У реалізації яких проектів йому доводилося працювати, які технології використовувати. Чи розроблюваний продукт призначався для B2B або B2C сегмента. Зібрана інформація дозволить зрозуміти – чи відповідають його навички і досвід вимогам до вакансії, встановленим замовником.
  2. Запитайте кандидата про досвід роботи з основними технологіями, які потрібні на вакансію. Найчастіше в своїх резюме програмісти призводять довгі списки технологій, якими вони володіють, мов програмування, не уточнюючи при цьому свій досвід по кожному пункту. Це питання дасть можливість дізнатися, який обсяг часу кандидат витратив на роботу з тією чи іншою технологією і оцінити – чи достатній досвід у фахівця в галузях, знання яких потрібно замовнику.

Зазначені питання для співбесіди програміста, на перший погляд, здаються простими, однак, вони дають можливість рекрутеру, який не має спеціальних знань в області IT, зрозуміти, чи підходить кандидат під конкретну посаду з досить високою ймовірністю.

Питання про завершені проекти і команду

Наступне питання, яке використовують співробітники нашого агентства для проведення співбесіди програмістів – «Розкажіть про команду, в якій ви працювали?». В процесі відповіді на це питання можна дізнатися:

портфоліо програміста

  • портфоліо програміста;
  • скільки співробітників брало участь в реалізації проекту(ів);
  • чи кандидату доводилося працювати в одній локації, або в різних містах, країнах, чи працював він з командою на місці або також з віддаленими командами, наприклад, в інших офісах компанії або ж на стороні замовника;
  • яку роль він виконував в проекті і т.д.

Інформативним вважаємо і питання про те, скільки всього проектів завершив програміст. Нерідко в резюме вказується тільки місце роботи, без конкретизації проектів. Також можна уточнити, скільки тривав той чи інший проект, чи був він реалізований вчасно.

Серед питань програмісту на співбесіді, ми також пропонуємо кандидату описати проект, який був найскладнішим, цікавим в його професійній кар’єрі. Таким способом можна дізнатися, які технології є пріоритетними для кандидата, наскільки інтенсивний у нього досвід, що для кандидата “масштабний проект”. Для одних фахівців масштабним проектом вважається багаторічна розробка з сотнями розробників по всьому світу, для інших – проект на кілька місяців з 5-10 програмістами.

В якості окремого блоку інтерв’ю рекомендується перевірити рівень знання англійської мови. При виникненні сумнівів щодо окремих відповідей, зазначені питання можна продублювати – зазвичай людина в таких ситуаціях більше концентрується на правильності вимови, абстрагуючись від сенсу. Такий підхід дозволить дізнатися нову інформацію про досвід кандидата.

Щоб розібратися, як проводити співбесіду в IT, бути розробником не обов’язково. Потрібно лише навчиться працювати з основними методиками рекрутингу, що дозволяють оцінити досвід кандидатів, а також регулярно займатися підвищенням своєї кваліфікації і шукати нові можливості для професійного розвитку.

Якщо вам потрібно підібрати IT фахівця, наше агентство AboutHR готове надати послуги з пошуку кандидатів. Ми працюємо в більшості великих міст України (Львів Харків, Київ, Одеса), надаючи, і разові послуги, і повний супровід за договором.